کد مطلب: 35439| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۸:۱:۱۰| نسخه چاپی
بازارچه بانوان سرپرست خانوار در بوستان قیطریه راه اندازی شد

بازارچه بانوان سرپرست خانوار در بوستان قیطریه راه اندازی شد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: بازارچه خود اشتغالی بانوان سرپرست خانوار مناطق 22 گانه شهر تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان در بوستان قیطریه راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سودابه هاشم نژاد مدیر اداره بانوان شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: همزمان با حلول ماه مبارک رمضان ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران با همکاری اداره امور بانوان شهرداری منطقه یک اقدام به برپایی بازارچه خود اشتغالی بانوان سرپرست خانوار با هدف ایجاد اشتغال و رفع نیاز های مالی بانوان در بوستان قیطریه نموده است.

وی گفت: در این بازارچه 70 نفر از زنان سرپرست خانوار همه روزه از ساعت 17 الی 22 به عرضه ی تولیدات، صنایع دستی و دیگر دستاوردهای خود می پردازند.هاشم نژاد تصریح کرد: محصولات عرضه شده در این غرفه ها شامل پوشاک زنانه و بچگانه، کیف و کفش، بدلیجات، صنایع دستی،مواد غذایی و افطاری شامل حلیم، آش و... است.

وی برپایی غرفه تسنیم زندگی در بوستان نیاوران را از دیگر برنامه هاعنوان کرد و گفت: اداره امور بانوان شهرداری منطقه یک با همکاری سایر ادارات معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه اقدام به برپایی غرفه تسنیم زندگی در پردیس فرهنگی فصل نیایش نموده است.هاشم نژاد خاطر نشان کرد : محصولات عرضه شده در این غرفه شامل چادر و پارچه های چادری، روسری و ملزومات حجاب، کتاب ، فلش کارت و بروشورهای مرتبط به حوزه حجاب و عفاف است که از 11 تا21 خرداد به مدت ده شب از ساعت 17 الی 21 در بوستان نیاوران برگزار می شود.

کد مطلب: 35439| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۸:۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب