کد مطلب: 35311| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۸ ۸:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
جماران آماده حضور زائران مي شود

جماران آماده حضور زائران مي شود

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: در آستانه به بيست و هشتمين سالگرد پاسداشت رحلت ملکوتي امام خميني (ره) ،شهرداري منطقه يک اقدام به آماده سازي مسيرهاي منتهي به جماران براي حضور زائران بيت و حسينيه امام (ره) نموده است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک ، مهندس سيد عليرضا حسيني قائم مقام شهرداراين منطقه با اعلام اقدامات  اجرايي در خصوص برگزاري هرچه باشکوهتر مراسم ارتحال امام (ره) ،خاطر نشان کرد: امروز بزرگترين وظيفه ما ملت ايران اين است که درس هاي آن امام (ره ) بزرگوار را مرور کنيم و با توکل به خدا و تقويت روح اخلاص و همبستگي ، حرکت عظيمي که آن امام حمام آغاز کرد را  ادامه دهيم.
مهندس حسيني تعويض پرچم هاي بزرگراهي و نگهداري پايه پرچم ها ،ترميم و پوشش ديوارهاي جماران ،ساماندهي فضاي سبز و پاکسازي و رفت و روب محوطه ساختمان ستاد مرکزي و مسير منتهي به جماران  را از اقدامات شهرداري منطقه يک در خصوص برگزاري مراسم ارتحال امام (ره) عنوان کرد.
وي گفت : چاپ و نصب بنر تصوير حضرت امام خميني(ره) توسط اداره زيباسازي،پلاک هاي ديوار کوب و پاکسازي شعار نويسي ها در تمامي مسيرهاي منتهي به جماران، هماهنگي و مکاتبه لازم با مسئولين سازمانهاي آتش نشاني ، مرکز اورژانس و راهنمايي و رانندگي در خصوص جلوگيري از وقوع احتمالي حوادث و ارائه خدمات پزشکي و برقراري نظم در عبور و مرور در محدوده و ميدان جماران ، خيابان ياسر و خيابان شهيد حسني کيا از ديگر اقدامات اين منطقه در راستاي برگزاري بيست و هشتمين مراسم رحلت ملکوتي امام خميني (ره) است.
قائم مقام شهردارمنطقه يک برپايي پرديس فرهنگي جماران از  12 الي 15 خرداد ماه با هدف ارائه مفاهيم ارزشمند اسلامي ، خدمات فرهنگي و محصولات قرآني به زائرين در مسير ميهمانان و زائران بيت امام (ره)  را از ديگر برنامه هاي اجرايي دانست.

کد مطلب: 35311| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۸ ۸:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب