کد مطلب: 35309| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۷ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
سمفونی «روح الله» با حمایت بانک گردشگری رونمایی شد

سمفونی «روح الله» با حمایت بانک گردشگری رونمایی شد

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: سمفونی «روح الله» با حمایت بانک و گروه مالی گردشگری و اجرای ارکستر تهران در تالار وحدت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در آستانه بیست و هشتمین سالگرد بزرگداشت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، در مراسمی با حضور شماری از اعضای بیت امام راحل، «معصومه ابتکار»، معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست، «مهدی جهانگیری»، رئیس گروه مالی گردشگری و جمعی از مدیران ارشد بانک گردشگری و گروه مالی گردشگری، سمفونی روح اله اثر «شاهین فرهت»، در چهار بخش به اجرا درآمد و مورد استقبال قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، این سمفونی به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، با الهام از زندگی ایشان در چهار بخش تولد و دوران کودکی، دوران مبارزه، دوران رهبری و ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی با رهبری «سهراب کاشف» به اجرا در آمد.
همچنین در حاشیه این مراسم، از خدمات رییس گروه مالی گردشگری به عرصه هنر و فرهنگ با اهدای تندیس امام راحل تقدیر شد.گفتنی است بانک گردشگری در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، همواره از حامیان رویدادهای فرهنگی و هنری اسلامی و ایرانی بوده است.

کد مطلب: 35309| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۷ ۹:۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب