کد مطلب: 35277| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۴ ۸:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
تولید نرم افزار رمضان توسط موسسه تبیان

تولید نرم افزار رمضان توسط موسسه تبیان

آموزش و پرورش - ایران نیوز 24: مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، خبر از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان» و خدمات متنوعی در ماه مبارک رمضان به کاربران داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تبیان، محمد رضا سلطانی شیرازی گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خدمات متنوعی از سوی بخش های مختلف موسسه تبیان برای کاربران فضای مجازی در نظر گرفته شده تا دو هدف برقراری ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبین و پربارتر کردن فضای مجازی از جو ماه مبارک رمضان در راستای اشاعه فرهنگ روزه داری واقعی، به صورت همزمان مورد نظر قرار گیرند.
وی از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان»  به عنوان یکی از ویژه ترین دست آوردهای تبیان برای ماه مبارک خبر داده و تصریح کرد: با شروع ماه رمضان این نرم افزار بر روی تمامی بازارهای نرم افزاری تلفن همراه در دسترس مخاطبان خواد بود.
سلطانی شیرازی عنوان داشت: وب سایت تبیان نیز مانند هر سال، با خدماتی همچون: ارائه محتوای متنی و مقالات در حوزه های مختلف، بسته های گرافیکی، مجموعه های مختلف فیلم و صوت، ارائه کتب مرتبط با ماه رمضان در کتابخانه دیجیتالی و در حقیقت، با بسته ای جامع و مرتبط با این ماه مبارک، به استقبال مهمانان الهی خواهد رفت.
وی در ادامه گفت: حوزه فعالیت های کاربری و امور مرتبط با شبکه های اجتماعی تبیان نیز در این ماه فعالیت های ویژه ای خواهد داشت که از این میان می توان به: «تقدیر از فعالترین صفحات رمضانی»، «ارائه آثار گرافیکی مختلف با موضوع رمضان»، «برگزاری دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی»، «ارائه نرم افزار های قرآنی و مرتبط با ماه مبارک رمضان در بخش دانلود»، «ارائه قالب های متنوع و جدیدی با موضوع رمضان در سروریس تبلاگ تبیان» و «ارائه صفحه ویژه روزهای مهمنای با آدرس اینترنتی ramazan.tebyan.net» اشاره کرد.

کد مطلب: 35277| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۴ ۸:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب