کد مطلب: 35261| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۴ ۱۰:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
همه از چهره این جوان وحشت می‌کنند+تصویر

همه از چهره این جوان وحشت می‌کنند+تصویر

گوناگون - ایران نیوز 24: "آنتونیو ریلوی"، که به دلیل بیماری نادر پوستی، در ۱۲ سالگی از سوی خانواده خود طرد شده است، به دلیل ظاهر ترسناکی که دارد همچنان مورد آزار و اذیت مردم قرار می‌گیرد.

این جوان ۲۶ ساله فیلیپینی از عارضه ژنتیکی "ایکتیوز" رنج می‌برد. پوست او همانند شخصی که در آتش سوخته، ترک خورده و فلس مانند است. چشمان بیرون زده و دندان‌های تیز او این باور را در میان اهالی شهر"آکلان" ایجاد کرده که او یک فرد نفرین شده است.شرایط جسمانی آنتونیو روز به روز بدتر شده و بیشتر از سوی مردم مورد آزار قرار می‌گیرد.او می‌گوید: وقتی کوچک بودم خوشحال بودم، ولی اکنون مردم از من می‌ترسند. مرا شیطان خطاب می‌کنند، از من فراری هستند و من مجبورم در خانه بمانم. آن‌ها می‌گویند روح شیطان در من دمیده شده، ولی من کلیسا می‌روم و مردم را دوست دارم.وی امیدوار است با درمان بیماری‌اش از آزار اطرافیان رهایی یابد و به راحتی بتواند از خانه خارج شود.

ریلوی با عارضه ژنتیکی "ایکتیوز هارلیکون"، "دلقک ایکتیوز" یا "ماهیاک" متولد شده است که در هر ۱۰ میلیون انسان، یک مورد به این عارضه مبتلا می‌شوند. ایکتیوز هارلیکون یک ایکتیوز مادرزادی شدید است که با ضخامت غیرطبیعی پوست جنین مشخص می‌شود و ظاهر کاملا آشکاری دارد.

 

کد مطلب: 35261| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۴ ۱۰:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب