کد مطلب: 35212| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۱ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
دراجرای طرح ضیافت صورت می گیرد؛ تخفیف ویژه انواع محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار

دراجرای طرح ضیافت صورت می گیرد؛ تخفیف ویژه انواع محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از اجرای طرح تخفیف انواع محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار این سازمان از ۵ تا ۲۵ درصد در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد .

به گزارش ایران نیوز 24، عبدالحسین رحیمی با اشاره به تخفیف ویژه در میادین و بازارهای میوه و تره بار اظهار داشت : امسال نیز در راستای اجرای طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف جلب رضایت شهروندان و تکریم روزه داران تخفیفات ویژه برای محصولات غذایی ، بهداشتی و فرآورده های گوشتی در نظر گرفته شده است.

رحیمی با بیان اینکه تخفیفات از اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز می شود گفت : از ۵ تا ۲۵ درصد تخفیف  برای انواع محصولات غذایی و بهداشتی  در نظر گرفته شده که انواع عسل و محصولات سلولزی و بهداشتی با ۲۵ درصد تخفیف و انواع آب معدنی و رب گوجه فرنگی و آبمیوه با ۲۰ درصد تخفیف به شهروندان ارایه خواهد شد .

وی در این رابطه افزود : ۱۵ درصد تخفیف برای انواع خرما ، انواع رشته و ماکارونی و همچنین انواع سوغات شهرستان  وهمچنین ۱۰ درصد تخفیف  برای انواع برنج ، انواع چای و فرآورده ای گوشتی اعمال می شود.گفتنی است طرح ضیافت ازاولین روز ماه مبارک رمضان تا پایان ماه در میادین و بازارهای میوه و تره بار سازمان در سطح شهر تهران اجرایی می شود.

کد مطلب: 35212| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۱ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب