کد مطلب: 35210| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
آغاز فروش فوق العاده «ماه رمضان شهروند» از اول خرداد ماه

آغاز فروش فوق العاده «ماه رمضان شهروند» از اول خرداد ماه

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24:مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اعلام خبر آغاز فروش فوق العاده ماه رمضان شهروند از اول خرداد ماه ، از اعمال تخفیفات تا سقف 40 درصد بر روی 5000 بارکد قلم کالایی برای ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:تلاش کرده‌ایم در این ایام کالاهای پرمصرف ویژه ماه مبارک رمضان شامل حبوبات، قند و شکر، چای، خشکبار و مواد پروتئینی را با تخفیفات ویژه نسبت به سایر ایام سال به مشتریان عرضه کنیم.

دکتر علوی که در مراسم اهدای جوایز برگزیدگان جشنواره لبخند نوروزی شهروند، در جمع خبرنگاران سخن  می گفت، به افتتاح شش فروشگاه جدید در سال جاری اشاره کرد و افزود: باافتتاح این فروشگاه ها تعداد فروشگاه های شهروند از 37 فروشگاه به 43 فروشگاه افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص ساعات فعالیت فروشگاه‌های شهروند در ایام ماه مبارک رمضان گفت: شش فروشگاه بهروز، بهاران، آزادگان، المپیک، بیهقی و بوستان در این ایام به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند. همچنین در هنگام افطار روزانه برای 4000 نفر در شعبات فروشگاه شهروند افطاری مختصری در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه در آینده ای نزدیک در تمام استان ها انبارهای متمرکز خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: دراین استان ها تمرکز توزیع کالا را خواهیم داشت واین موضوع به آن دلیل است تا درفرشگاه های مجازی استان ها نیز در هر زمانی که یک هموطن با سامانه 4884 تماس می گیرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن کالای مورد نظرش را تحویل می گیرد .

 

کد مطلب: 35210| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب