کد مطلب: 35187| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۷:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
پیشتازی محسن هاشمی در شمارش صندوق‌های رای شورای شهر تهران

پیشتازی محسن هاشمی در شمارش صندوق‌های رای شورای شهر تهران

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: برخی منابع خبری بر پیشتازی محسن هاشمی در انتخابات شورای شهر تهران را تایید کرده‌اند و در نخستین صندوق‌های رای شورا که شمارش آرای شان به پایان رسیده، هاشمی در صدر قرار گرفته است.

بنابر نتایج شمارش آرای ۱۶۱۱ صندوق انتخابات شورای شهر تهران  لیست مورد حمایت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان (امید) بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.

از این تعداد صندوق شمرده شده، محسن هاشمی رتبه اول و احمد مسجد جامعی رتبه دوم را کسب‌ کرده‌اند. محمد علیخانی دیگر نامزد اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر تهران نیز رتبه ۲۱ را به خود اختصاص داده است. همچنین مهدی چمران سرلیست اصولگریان (خدمت) در انتخابات شورای شهر تهران رتبه ۲۲ و علیرضا دبیر دیگر نامزد حاضر در لیست خدمت رتبه ۲۳ را کسب کرده‌اند و به ترتیب به عنوان عضو اول و دوم علی‌البدل شورای شهر تهران برگزیده شدند.گفتنی است؛ تعداد صندوق شمارش شده (۱۶۱۱ صندوق) مربوط به شعب مختلف اخذ رای در شهر تهران است و مربوط به یک منطقه یا محدوده خاص نیست.

 استمرار پیشتازی محسن هاشمی، الویری از مسجدجامعی پیش افتاد

به گزارش تابناک، بر اساس نتایج اولیه اعلام شده از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران، گویا قرار است همان اتفاقی که برای لیست امید در انتخابات مجلس افتاد برای شورای شهر هم تکرار شود و تمام 21 کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان و لیست امید راهی ساختمان شورای شهر تهران شوند. در نتایج غیررسمی اولیه محسن هاشمی رفسنجانی در صدر قرار دارد و 20 نفر بعدی نیز از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان هستند.

کد مطلب: 35187| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۷:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب