کد مطلب: 35149| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
سکوت پرویز پرستویی شکست؛ رای می دهم تا جلوی امثال تو بایستند!

سکوت پرویز پرستویی شکست؛ رای می دهم تا جلوی امثال تو بایستند!

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: در روزهای ابتدایی تبلیغات انتخاباتی تصویری از پرستویی به انضمام متنی انتشار یافت که طی آن اعلام شده بود، این هنرمند خوش آوازه کشورمان از حسن روحانی حمایت کرده است اما پرستویی ساعاتی بعد این حمایت را تکذیب و اعلام کرد که قصد ندارد از کسی در انتخابات حمایت کند.

طی این چند روز و با موج گسترده حمایت بازیگرانو هنرمندان از روحانی، پرستویی هنوز سکوت خود را نشکسته بود هر چند بر پست حمایت ترانه علیدوستی لایک زده بود و گرایی داده بود.
حال در ساعات پایانی موسم تبلیغات انتخاباتی، پرویز پرستویی در واکنشی شدید به اظهارات غیر اخلاقی کارگردان حامی ابراهیم رئیسی علیه استاد شجریان، اعلام کرده است که رای می دهد تا در مقابل امثال او بایستند
متن پیام پرستویی که در اینستاگرام او آمده بدین شرح است:
وقتى به ادبیات آقاى ابوالقاسم طالبى که به راحتى بى هیچ تفکرى با چند جمله بى محابا و ترس جایگاه اسطوره ى مسلم ایران زمین را به اندازه ى یک جمله ى بى سرو ته ،گستاخانه و سخیف در حد ابتذال خودش در مى آمیزد ،مى رسم ،نمى توانم سکوتم را نشکنم !!!!

نمی توانم سکوت کنم و نگویم که تو بخاطر هیچ بودنت خودت را به نامى جاودانه آویخته اى تا دیده شوى و اگر قرار است دوباره دچار ابتذال آدم هاى کوچکى چون تو شویم یک دانگ از شش دانگ صداى استاد را که پشت جوانان این وطن و درمقابل تهمت و تهدید ایستاد اگر قرض گرفته فریاد کنم و جوانان میهن پرست این ملک هم صدایم شوند که مى شوند ،تمام وجودتان خواهد لرزید .
پس براى احترام به انسانیت و اعتدال و براى گسترش امید بجاى ناامیدى براى نسل جوان همراه استاد شجریان مى شوم درمقابل ادبیات ابتذال و توهین و تهدید چون تو بى هنر وابسته اى .

راى مى دهم براى اینکه باشند کسانى که درمقابل امثال تو بایستند و به تو بیاموزم که به احترام استادى چون شجریان باید در سکوت ،تمام قد ایستاد .... من راى مى دهم. که این درد مشترک ،هرگز جداجدا درمان نمی شود.

کد مطلب: 35149| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب