کد مطلب: 35037| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
ضرورت تحول در زیر ساخت های ورزشی و فرهنگی کرج

ضرورت تحول در زیر ساخت های ورزشی و فرهنگی کرج

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: کمبود زیرساخت های فرهنگی، ورزشی، آمار بالای بیکاری، ناموزونی جلوه های بصری شهری و کم کاری دستگاه های خدمات رسان ،‌تنها بخشی از مشکلات کرج نشینان است.

دكتر محمد رضا انواري استاد علوم ارتباطات  با بيان اين مطلب گفت :‌ این شهر در زمینه امکانات ورزشی ضعیف است و این امر ناشی از بی توجهی مسئولین به ورزش و جوانان شهر کرج است ، که باید با همفکری و همکاری وزارت ورزش و جوانان ، تربیت بدنی شهر کرج و شهرداری ، فضاهای ورزشی شهر کرج را توسعه داده و امکانات بهتری را فراهم  کرد.
وي افزود :‌ به نظرمی رسد برای حل این معضلات در قدم اول باید ساختار مدیریت واحد شهری دركرج  شکل گیرد و تامین رفاه و آسایش مردم مهمترین هدف باشد.
دکتر انواری افزود : توجه به مشکلات کلان که مردم شهر کرج با آن دست و پنجه نرم می کنند ، مانند مشکلات عمرانی ، نظافت ، بازار مسکن و …  پس اولویت  بایدحل اینگونه مسائل باشد
وي تاكيد كرد :  چشم انداز اولیه شهر کرج باید این باشد که : کجا هستیم و به کجا قصد داریم برسیم ،  اولویتها باید دسته بندی شوند ، در زمینه ورزشی درجه اول رفع کمبود امکانات ورزشی است .
این استاد دانشگاه با اشاره به اين  كه توسعه زير ساخت ها حق مردم است ، افزود : زمانی که جوانان فضای مناسبی  از  جمله ورزشگاه های مجهز، سینمای مدرن و به روز، سالن های تئاتر و حتی پارک و فضای تفریحی سالم برای تخلیه انرژی خود نداشته باشند چطور می توان ازآنها توقع داشت که به سمت قلیا سراها کشیده نشوند؟

کد مطلب: 35037| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب