کد مطلب: 35006| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۱:۶:۱۰| نسخه چاپی
رامین رضاییان، بمب منصوریان؟

رامین رضاییان، بمب منصوریان؟

ایران - ایران نیوز 24: «اگر منصوریان تأکید کند که رامین رضاییان را می‌خواهد قضیه را دنبال خواهیم کرد.»؛ این حرفی بود که رضا افتخاری بعد از پایان جدال با سپاهان و نایب‌قهرمانی آبی‌پوشان بر زبان آورد.

مدیرعامل استقلال که از شرایط تیمش حسابی رضایت دارد با اشاره به عملکرد این تیم در فصل آتی نقل و انتقالات در حالی حرف از جذب رامین می‌زند که شایعه فوق از ابتدای سال جاری مطرح است ولی طبق روال حاکم بر فوتبال ایران به طور قاطع تکذیب شد.

 اساساً ما عادت داریم به مواردی که با قاطعیت تکذیب شود، حساس‌تر نگاه کنیم چون تجربه ثابت کرده چنین موضوعاتی بیشتر جنبه واقعیت به خود خواهد گرفت. چندی قبل که روزنامه‌ها خبر از احتمال استقلالی ‌شدن رامین رضاییان و مذاکره با او را دادند، استقلالی‌ها از صدر تا ذیل آن را تکذیب کرده و مدعی شدند جذب هافبک ملی‌پوش پرسپولیس به هیچ عنوان در پرونده کاری‌شان برای فصل بعد وجود ندارد اما حرف‌هایی که افتخاری پنج‌شنبه شب بر زبان آورد نشان داد اتفاقاً‌ جراید دقیق نوشته بودند و رامین مد نظر کادر فنی آبی‌پوشان قرار داشته و هنوز هم دارد. این پرونده از اوایل فروردین باز شده و هنوز هم بسته نشده است.

 وقتی مدیرعامل باشگاه تا این حد با صراحت عنوان می‌کند اگر سرمربی تیم بخواهد، بحث مذاکره با رامین رضاییان را دنبال می‌کند بدیهی است که نمی‌شود قضیه را تمام شده تلقی کرد و نمی‌توان به خود قبولاند طی همه این روزها مسئله بایکوت بوده و اصلاً ‌دنبال نشده است. البته مذاکره با یک بازیکن حتی اگر مخفی هم باشد امری کاملاً مرسوم در فوتبال جهان تلقی می‌شود اما مسئله این‌جاست که در فوتبال حرفه‌ای دنیا معمولاً این طوری نیست که ابتدا توپ را در زمین مطبوعات بیندازند ولی بعد مشخص شود که اتفاقاً‌ دنبال همان خبر تکذیبی هستند.

کد مطلب: 35006| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۵ ۱۱:۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب