کد مطلب: 34995| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۹:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
کنایه سنگین عابدزاده به علیرضا بیرانوند + تصویر

کنایه سنگین عابدزاده به علیرضا بیرانوند + تصویر

ایران - ایران نیوز 24: سامان نوجوان 16ساله که به خاطر شکست پرسپولیس در دربی 84 مقابل استقلال با سکته مغزی روبرو شد و توان حرکت کردن را از دست داد چند شب قبل با حضور عابدزاده در کنارش سورپرایز شد.

سامان چندی پیش از آروزیش برای دیدار با احمدرضا عابدزاده صحبت کرده بود، که وقتی این آرزو به گوش احمدرضا رسید او بی درنگ و شبانه بدون اینکه هماهنگی با خانواده سامان داشته باشد در منزل این نوجوان حاضر شد و دقایق جالبی را برای او خانواده اش به ارمغان آورد. عابدزاده با دردست داشتن تی شرت قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم به سامان روحیه دوباره برای مبارزه با بیماری اش داد.

وقتی عابدزاده از بیمارستان بیرون می آمد توسط چند هوادار پرسپولیس دوره شد هواداران که شم خبری داشتند بلافاصله درباره اظهارات اخیر بیرانوند از عقاب آسیا پرسیدند. بیراوند گفته بود به خاطر توهین هواداران قصد دارد از پرسپولیس برود که البته بعدا زمانی که فهمید باشگاه پرسپولیس رشید مظاهری را برای جانشینی او زیرنظر دارد از حرفش پشیمان شد و ابراز ندامت کرد.هواداران وقتی نظر عابدزاده را پرسیدند یک جواب سر راست و قاطعانه از او دریافت کردند . عابدزاده به آنها گفت: هیچ کس از پرسپولیس بزرگتر نیست حتی من!

 

کد مطلب: 34995| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۹:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب