کد مطلب: 34967| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۱ ۹:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
آغاز نهضت کاهش قیمت ها در فروشگاه شهروند / افزایش 200 درصدی فروش مجازی شهروند

مدیرعامل شرکت شهروند خبر داد

آغاز نهضت کاهش قیمت ها در فروشگاه شهروند / افزایش 200 درصدی فروش مجازی شهروند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیرعامل شرکت شهروند با اشاره به آغاز نهضت کاهش قیمت ها در این فروشگاه از افزایش 200 درصدی فروش مجازی شهروند در مقایسه با سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران نیوز24، دکترعلوی که در حاشیه مراسم قرعه‌کشی جشنواره لبخند نوروزی در جمع خبرنگاران سخن می گفت،از افتتاح 5 شعبه جدید فروشگاه شهروند در تهرانپارس، مارلیک، بلوار ارتش، خیابان مطهری، نبرد و همچنین استان‌های آذربایجان، قزوین، کرمانشاه و اصفهان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: با تمهیدات اندیشیده شده از قبیل حذف واسطه ها و دلال ها و توزیع مستقیم کالا در مراکز فروش و همچنین خرید مستقیم کالا از مراکز اصلی عرضه ، مشتریان شهروند در آینده نزدیک شاهد کاهش چشمگیر قیمت کالاهای اساسی خواهند بود.

وی با بیان اینکه 2500 پرسنل فروشگاه شهروند همه تلاش می‌کنند که در این فروشگاه کالایی عرضه شود که بهترین کیفیت را با پایین‌ترین قیمت داشته باشد،به توسعه فروشگاه مجازی و فروشگاه‌های دیواری این شرکت اشاره کرد و ادامه داد: باید فروشگاه مجازی همانند شعبات فیزیکی در ارائه خدمات به شهروندان ایفای نقش کنند به شکلی که کالای دلخواه مشتری با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن درب منزل، تحویل وی داده شود. شهروند اولین فروشگاهی است که فروشگاه‌های دیواری را راه‌اندازی کره چراکه وقت شهروندان برای این شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.علوی افزود: تلاش می‌کنیم در ایستگاه‌های مترو و سایر نقاط توسعه فروشگاه‌های دیواری را داشته باشیم تا شهروندان در کمترین زمان ممکن مایحتاج خود را از این فروشگاه ها تهیه کنند.

وی با اشاره به فروش 20 میلیارد تومانی، فروشگاه مجازی شهروند در سال‌های گذشته تاکید کرد: در آینده نزدیک فروشگاه مجازی شهروند بیش از 200 درصد افزایش فروش خواهد داشت. برهمین اساس فروش عمده برای تمام نقاط کشور به زودی در راستای توسعه فروشگاه مجازی و افزایش فروش آن امکان‌پذیر خواهد شد.مدیرعامل شرکت شهروند درخصوص توسعه فروشگاه‌های مجازی به افتتاح شعبات شهروند در استان‌هایی همچون تبریز، قزوین، کرمانشاه و اصفهان اشاره کرد و افزود: به زودی 5 شعبه فروشگاه شهروند در تهرانپارس، مارلیک، بلوار ارتش و مطهری و نبرد افتتاح خواهد شد. جدیدا نیز دو شعبه در پرند و تهرانسر به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش ایران نیوز24، در مراسم قرعه کشی جوایز لبخند نوروزی و باشگاه مشتریان شهروند که همزمان با ولادت امام حسین (ع) به همراه جمعی از اصحاب رسانه و مشتریان فروشگاه شهروند برگزار شد، جوایز این دوره از قرعه کشی شامل هفت دستگاه خودرو پژو پارس و ۱۳۹۶ جایزه نقدی، همچنین یک دستگاه خودرو سراتو و ۱۳ دستگاه گوشی آیفون به نفرات برگزیده اهدا  شد.مشتریان می توانند برای اطلاع از اسامی برندگان قرعه کشی به پورتال شرکت شهروند به آدرس shahrvand.tehran.ir مراجعه کنند.

کد مطلب: 34967| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۱ ۹:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب