کد مطلب: 34898| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۱:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا

مدیرعامل سایپایدک خبر داد:

کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا

خودرو - ایران نیوز 24: مدیرعامل سایپایدک با اشاره به پایان زمان اجرای طرح امداد نوروزی گروه سایپا، از کاهش 10 درصدی میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی خبر داد.

مدیرعامل سایپایدک با اشاره به پایان زمان اجرای طرح امداد نوروزی گروه سایپا، از کاهش 10 درصدی میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی خبر داد.

 به گزارش سایپانیوز، مهندس علیشاهی با اشاره به استفاده از فناوری‌های نوین در طرح امداد نوروزی سال 96 سایپا، اظهار کرد: با بکار گیری مدیریت هوشمند ناوگان امدادی (AVL) بر روی تمامی خودروهای امدادی، توسعه و نوسازی ناوگان امدادی، اعزام هوشمند ناوگان، ارائه آموزش های عملیاتی و فنی به تمام امدادگران و تامین به موقع قطعات یدکی و همچنین حضور فعال شبکه نمایندگی‌ها و انجمن‌های صنفی، امسال میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی کاهش یافت.

وی ادامه داد: سرعت در ارسال قطعات یدکی به تمام نقاط کشور و پاسخگویی سریع و به موقع به درخواست‌های مشتریان،‌ آمادگی و به روز بودن کامل سیستم مرکز پیام امداد خودرو از دیگر عوامل موثر بر سرعت ارائه خدمات امدادی به مشتریان است.مدیرعامل سایپایدک با اشاره به کاهش 28 درصدی عملیات امدادی خودروهای گارانتی نسبت به سال گذشته، افزایش کیفیت خودروهای تولیدی گروه سایپا را از دلایل موثر این موضوع دانست و گفت: علاوه بر افزایش کیفیت خودروها، انجام طرح خدمات بهار تا بهار و همچنین بازدیدهای پیش از سفر در نمایندگی‌های سایپا بر کاهش تعداد تماس‌ها موثر بوده است.

علیشاهی افزود: در طول مدت اجرای طرح، انجمن‌های صنفی و دفاتر منطقه‌ای بر عملکرد نمایندگی‌ها و امدادگران کنترل و نظارت داشتند ضمن اینکه مدیریت بازرسی و امداد سایپایدک، با انجام گشت‌های نظارت و بازرسی، زمینه ارائه هرچه بهتر خدمات امدادی را فراهم نمود.لازم به ذکر است طرح خدمات امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند سال 95 آغاز شد و تا 14 فروردین ماه ادامه داشت. در طول اجرای این طرح بیش از 450 نمایندگی سایپا و 730 واحد امدادی با بیش از 4500 نفر نیرو در سراسر کشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان پرداختند.

کد مطلب: 34898| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۱:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب