کد مطلب: 34867| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۳:۱۰| نسخه چاپی
نامه های انتقادی رئیسی به روحانی و رئیس صدا و سیما

نامه های انتقادی رئیسی به روحانی و رئیس صدا و سیما

سیاسی - ایران نیوز 24: حجت الاسلان ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نامه هایی جداگانه به حسن روحانی و رئیس سازمان صدا و سیما مسائلی را درباره تبلیغات نامزدها مطرح کرد.

متن  نامه رئیسی به روحانی که در پایگاه تلگرامی رئیسی منتشر شده است به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 حجت‌الاسلام والمسلمین جناب‌ آقای روحانی

 رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

 با سلام و تحیت؛

 بنده و جنابعالی پیش از آنکه حقوقدان باشیم، هر دو مفتخر به کسوت روحانیت هستیم و این انتساب، ما را به رعایت امور اخلاقی بیش از دیگران ملزم و موظف می‌نماید.  اگر در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می‌باشد و همین مایه مباهات ماست، حیف است که به شائبه نمایش‌های تبلیغاتی که داوری دیگران را درباره ما مخدوش می‌کند، آلوده شود.

متن نامه رئیسی به رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه می آید:

بسم الله الرحمن الرحيم

 جناب آقای دکتر علی‌عسکری،

رئیس محترم سازمان صدا و سیما

 با سلام و تحیت؛

انتظار این است به منظور برگزاری انتخاباتی «سالم، پرشور و رقابتی»، رسانه ملی خود را به رعایت عدالت تبلیغاتی ملزم بداند.متأسفانه برخلاف روال معمول، اکنون برنامه‌های جاری رئیس‌جمهور محترم که یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری می‌باشند، به طور پی در پی و پرحجم در صدا و سیما پوشش زنده و خبری پیدا می‌کند.

از آنجا که بسیاری از برنامه‌های مزبور، جزو شئون انحصاری رئیس دولت نبوده و انجام آن‌ها متوقف به حضور ایشان نیست، از صداوسیما انتظار می‌رود با عنایت به اهداف و مأموریت‌های قانونی خود از هرگونه اقدامی که با ایجاد شائبه تبلیغ جانبدارانه به نفع یک فرد یا جریان خاص، فرآیند داوری درست و آگاهانه مردم شریف را مخدوش سازد، جداً پرهیز نماید.

کد مطلب: 34867| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب