کد مطلب: 34839| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۶ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
خانواده‌ای که زیر چرخهای تریلی جان باختند + تصاویر

خانواده‌ای که زیر چرخهای تریلی جان باختند + تصاویر

حوادث - ایران نیوز 24: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه پراید و تریلی در جاده قدیم همدان - ساوه چهار عضو یک خانواده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا عزیزی  افزود: این سانحه ساعت 13 و 45 دقیقه امروز در کیلومتر پنج فامنین - ساوه رخ داده است. وی اضافه کرد: یکدستگاه خودروی پراید پس از انجام کامل سبقت به مسیر اصلی خود بازگشته ولی به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه مجدد در مسیر عبور خودروهای مقابل قرار می گیرد.وی بیان کرد: با توجه به تغییر مسیر ناگهانی، پهلوی سمت راست خودروی پراید زیر چرخ های تریلی دانگ فنگ که از مسیر مقابل در حال تردد بوده قرار می گیرد. رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: با توجه به بالا بودن سرعت خودروی تریلی، این کامیون پس از قرار گرفتن بر روی پراید به میزان 60 متر این خوردو را به سمت جلو می کشد. سرهنگ عزیزی افزود: شدت حادثه موجب مرگ و تکه تکه شدن سرنشینان خودرو شده به گونه ای که شناسایی اعضای این خانواده به سختی صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: با استفاده از جرثقیل تریلی به سمت بالا هدایت شده تا بتوان خودروی پراید را از زیر این وسیله نقلیه بیرون کشید و اجساد را از داخل خودروی پراید خارج کرد. وی ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه را عامل اصلی بروز این سانحه رانندگی دانست و بیان کرد: در این سانحه رانندگی چهار عضو یک خانواده شامل 2 برادر به همراه والدین جان خود را از دست می دهند.

   

جاده قدیم همدان - ساوه از جاده های پرترافیک همدان به شمار می رود که بیشتر خودروهای عمومی برای پرداخت نکردن عوارض به جای آزاد راه همدان - ساوه این مسیر را برای تردد انتخاب می کنند. پنجشنبه هفته گذشته هنگام حضور وزیر راه در همدان و بازدید از طرح های در دست اجرا استاندار همدان خواهان تغییر در نرخ عوارض این آزاد راه شد.

 

کد مطلب: 34839| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۲۶ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب