کد مطلب: 34789| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۷ ۱۲:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
دلنوشته وزیر راه بعد از ماجرای درگیری لفظی با خبرنگار

دلنوشته وزیر راه بعد از ماجرای درگیری لفظی با خبرنگار

راه و شهرسازي - ایران نیوز 24: پس از واکنش وزیر راه در برابر سوال هدف دار خبرنگار تلویزیون پیرامون نوسازی ناوگان هوایی کشور، عباس آخوندی دل نوشته ای در این رابطه منتشر کرد.

متن یادداشت وزیر راه و شهرسازی به این شرح است:

سلام بر خبرنگاران آزاده ایران

سال‌هاست كه به روشني دريافته‌ام که هيچ کشوری روی رستگاری و توسعه را نخواهد دید مگر به یارای گردش آزاد اطلاعات و وجود خبرنگارانی ازاده، مستقل و شجاع. به همين دليل نيز سال‌هاست كه چه در لباس يك شهروند ساده و چه در مقام وزیر بر آزادي مطبوعات، حقوق روزنامه‌نگاران و حقوق شهروندان در دسترسي آزاد به اطلاعات پاي فشرده‌ام و تمام سعی خود را بکار بسته‌ام.

 همواره وظیفه خود دانسته‌ام که حاضر و پاسخگوي پرسش‌های شما باشم و از شنیدن انتقادها و كاستي‌ها استقبال کنم و صد البته جز راست نگويم. مثال بارز آن انجام وظيفه پاسخگويي در برابر مجلس محترم شواري اسلامي و نمايندگان محترم در جريان دو استيضاح از اينجانب بود. اما آنچه سینه من را تنگ می‌کند، و گاهی فریاد مرا به آسمان می‌برد، رویارویی با جریانی است که در برابر ملت ایستاده است.

جریانی که تخم ناامیدی می‌افشاند و در عین حالی که خود سهم اصلی را در ایجاد وضع نابسامان کنونی کشور دارد، در لباس یک مدعی تمام عیار ظاهر می‌شود. آنان که در جریان به یغما دادن ثروت ملت و آینده این نسل و نسل‌های بعدی یا مشارکت داشته‌اند و یا حامی بوده‌اند، اکنون هر تلاشی برای توسعه و ابادانی و بازگرداندن عزت ایرانیان را در هاله‌ای از شک و تردید و دودلی فرو می‌برند. باور کنید که من بسیار صبورم لیکن با جریانی مواجهیم که جز لجاجت و عناد هیچ چیز ندارد. البته می‌پذیرم که باز باید صبورتر بود.

کد مطلب: 34789| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۷ ۱۲:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب