کد مطلب: 34760| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۰:۰:۱۰| نسخه چاپی
توافق رجا و اسنپ برای جابجایی مسافران قطار

توافق رجا و اسنپ برای جابجایی مسافران قطار

راه و شهرسازي - ایران نیوز 24: در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران قطارهای رجا، برای نخستین بار در کشور خدمات با تسهیلات ویژه جابه جایی مسافران از درب منزل تا ایستگاه های تهران انجام می شود.

روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این خدمت با تسهیلات ویژه که بر اساس توافقات انجام شده با یکی از شرکت های حمل ونقل درون شهری (اسنپ) ارائه می شود به عنوان خدمات ويژه و مكمل حمل مسافر به هموطنان عزيز در تهران و کرج می باشد.
بر اساس تفاهم صورت گرفته بين شركت رجا و این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ)، مسافران قطارهای این شرکت از تاریخ 16 فروردین 96 به بعد برای مدت ۱۵ روز قادر خواهند بود سفر درون شهري خود را در تهران با اسنپ و سفر برون شهري خود را با قطارهاي رجا انجام دهند.
روابط عمومی رجا افزود: افرادی که متقاضی استفاده از قطارهای این شرکت و استفاده از خدمات این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ) هستند، در بازه زمانی اعلام شده از تخفيفات ويژه تا سقف 50 درصد (از مبدأ یا به مقصد ایستگاه راه آهن تهران) بهره مند می شوند.
اين تخفيفات در مرحله نخست براي مسافران قطارهاي با مبدا تهران به مقصد شهرهاي مشهد، اصفهان و شيراز و يا بالعكس قابل استفاده خواهد بود و در صورت استقبال از این طرح و موفقیت آمیز بودن آن تمدید خواهد شد.
سامانه ی ارتباط با مشتریان و فروش بليت شركت رجا با شماره 1539 (از تهران) و 88347073 -021 (از شهرستان) و مركز پشتيباني این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ) نيز به شماره 48849000 به صورت شبانه روزي در خدمت مسافران محترم هستند.

کد مطلب: 34760| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۰:۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب