کد مطلب: 34628| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر و ساماندهی اصناف در منطقه 10 تهران

در راستای اجرای بهینه طرح انضباط شهری صورت گرفت؛

اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر و ساماندهی اصناف در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار طرح ضربتی ساماندهی اصناف، دست فروشان، بساط گستران، وانتی ها و نمایشگاه های اتومبیل با هدف ایجاد زیبایی بصری، رفع اغتشاشات و آلاینده های محیطی و... با حضور معاونت خدمات شهری و محیط زیست، پلیس راهور، نیروی انتظامی و یگان های شهربان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، عباس بابازاده شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: طرح ضربتی ساماندهی نمایشگاه‌های خودرو با هدف جلوگیری از ایجاد سدمعبر، کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی و مزاحمت‌های صنفی، رفاه حال شهروندان و آرام‌سازی محیط شهری و... در قالب اخطار به مشاغل مزاحمت، رفع سد معبر، جمع آوری پلاکاردها و... اجرا شد.

وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با سدمعبرکنندگان متخلف گفت: این طرح در راستای ساماندهی و رفع سد معبر و رسیدگی به شکایات و اعلام نارضایتی مردمی در معابر عمومی و پیاده‌روها، با همکاری پلیس راهور، نیروی انتظامی، عوامل شهربان و معاون خدمات شهری و محیط زیست اجرا شد.بابازاده ایجاد ترافیک و دشواری تردد عابران پیاده را از جمله مشکلات سد معبر برشمرد و افزود: این طرح ضربتی با شناسایی نقاط آلوده و با هماهنگی ارگان های ذیربط در 3 اکیپ جداگانه در سطح نواحی اجرا شد.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه تعرض به خیابان‌ها و معابر عمومی تخلف محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به طرح استقبال از بهار، روان‌سازی ترافیک در محدوده منطقه از جمله اهداف اجرایی این طرح است و بر همین اساس علی‌رغم صدور اخطاریه‌های کتبی و تذکر شفاهی در بازدیدها و طرح‌های ضربتی و همچنین نصب بنر اطلاع‌رسانی از طریق پرتابل‌ها در سطح مناطق آلوده و عدم توجه و رعایت مقررات توسط برخی از اصناف معارض این طرح اجرا شد تا با جمع آوری عوامل سدمعبر از مخدوش شدن سیمای شهری جلوگیری شود.

کد مطلب: 34628| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۸:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب