کد مطلب: 34569| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
راهيان نور ، مقابله با تهاجم فرهنگي است

قائم مقام شهردار منطقه يک در مراسم اعزام کاروان راهيان نور:

راهيان نور ، مقابله با تهاجم فرهنگي است

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: حرکت کاروان هاي راهيان نور، حرکتي الهي و نوراني است که نقش به سزايي در مقابله با تهاجم فرهنگي و حفظ ياد و خاطره دوران 8 سال دفاع مقدس بر عهده دارد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک سيد عليرضا حسيني قائم مقام شهردار منطقه يک در مراسم اعزام کاروان راهيان نور  اظهار داشت: امسال کاروان راهيان نور منطقه يک 280 نفر از خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران و آزاده محلات 27 گانه شمال تهران را به مناطق عملياتي جنوب کشور اعزام نمود.

وي گفت: اين عزيزان با گل افشاني گلزار شهداي امامزاده علي اکبر(ع) چيذر در 6 اتوبوس به سمت سرزمين شهدا در مناطق عملياتي جنوب کشور ، دوکوهه، دهلاويه، خرمشهر، شلمچه و ... حرکت نمودند که در اين سفر 4 روزه برنامه ريزي هاي متنوع فرهنگي، مذهبي و... براي عزيزان در نظر گرفته شده است  تا  بتوانند کوله باري از تجربيات سازنده را در اين سفر معنوي بدست آورند .قاسم قاسم خاني معاون برنامه ريزي و توسعه موزه دفاع مقدس نيز در اين مراسم خاطر نشان ساخت: در اين سفر روحانيون در هر اتوبوس مسئوليت راهنمايي و مشاوره هاي مذهبي مسافران را برعهده دارند.

وي گفت: يکي از برنامه هاي اين کاروان ها حضور دوستان جوان و پيشکسوت راوي است که با آموزش هاي خوبي که ديده اند از انديمشک همراه کاروان مي شوند تا در اين سفر اطلاعت کامل و خوبي را در حوزه روايتگري به علاقمندان ارائه دهند.گفتني است بازديد از يادمان ها، برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، اجتماعي ، مذهبي و حضور مداح در کاروان ها از ديگر برنامه هاست.

کد مطلب: 34569| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب