کد مطلب: 34517| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۸:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارمين همايش زمستاني توچال به پايان رسيد

چهارمين همايش زمستاني توچال به پايان رسيد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: چهارمين همايش زمستاني شهرداري تهران با محوريت کودکان کار در مجتمع تفريحي ورزشي توچال به مدت 4 روز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک سعيد کارگران معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه يک با اعلام اين خبر اظهار داشت: اين جشنواره در راستاي برنامه‌ ي پنج‌ساله‌ي دوم شهرداري تهران و با هدف افزايش روحيه نشاط و شادابي شهروندان و مبني بر فراهم‌کردن ورزش ارزان و قابل دسترسي براي همه اقشار جامعه طراحي و از 8 تا 11 اسفند ماه برگزار ‌شد .

کارگران تصريح کرد : در اين جشنواره شهروندان ساکن محلات مناطق 22گانه مطابق جدول اعلام شده و ظرفيت ابلاغي در اين برنامه شرکت کردند و روز دوم نيز به کودکان ساکن محلات کم برخوردار و دانش آموزان مدرسه کودکان کار صبح رويش اختصاص يافت.

وي گفت : بدون شک ورزش گامي مثبت در راستاي ايجاد نشاط در افراد است و اختصاص يک روز تفريحي به کودکان محروم که شايد هرگز امکان حضور در اين محل را نداشته‌اند، با هدف استفاده يکسان تمام شهروندان از اماکن تفريحي ـ ورزشي برنامه ريزي شد.

محمد رضايي رييس سازمان ورزش شهرداري تهران نيز با حضور در اين همايش در توضيح برگزاري جشنواره زمستاني گفت :  چهارمين دوره از جشنواره بازي هاي زمستاني با رويکرد آسمان آبي و زمين پاک با حضور بيش از 2 هزار تن از شهروندان و کودکان کار برگزار شد و اميدواريم توجه ويژه مديريت شهري به کودکان کار موجب الگوبرداري ساير ارگانها در تهران و شهرهاي کشور شود.وي گفت : در اين جشنواره، برنامه هايي مفرح همچون ساخت آدم برفي، سورتمه، ساخت خانه اسکيمو و بازي هاي بومي و محلي براي تفريح و ورزش شهروندان در نظر گرفته شده بود.

کد مطلب: 34517| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۸:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب