کد مطلب: 34468| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
اعطای تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای سومین سال متوالی به بیمه رازی

افتخار دیگری از بیمه رازی؛

اعطای تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای سومین سال متوالی به بیمه رازی

بانک و بیمه - ایران نیوز24: یمه رازی در شانزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که نهم اسفندماه سال جاری مصادف با روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برگزار شد، تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، این مراسم با حضور جناب آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، جناب آقای نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت و جمع کثیری از مدیران و صاحب نظران بخش های تولیدی، خدماتی و اقتصادی کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

هر سال، در روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بر اساس آیین نامه ارزیابی عملکرد واحد های اقتصادی، بنگاه های اقتصادی را شناسایی و پس از ارزیابی های لازم طی مراسمی به شرکت های برتر اهداء تندیس و گواهینامه دارد.

گفتنی است تندیس فوق توسط جناب آقای فرهاد خالقی، قائم مقام و سرپرست بیمه رازی دریافت شد و جناب آقای بهمن یزدخواستی، رئیس هیئت مدیره بیمه رازی نیز در این مراسم حضور داشتند.حضور بیمه رازی در این همایش به سال 89 بازمیگردد. بیمه رازی سال های 89 و 90 موفق به دریافت گواهینامه، سال های 91 و 92 موفق به کسب تندیس برنز و سال های 93 و 94 به عنوان اولین و تنها شرکت بیمه ای موفق به دریافت تندیس طلایی شد. امسال نیز برای سومین سال متوالی و با حمایت مشتریان همیشه رازی، بیمه رازی تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان وتولیدکنندگان را در صنعت بیمه کشور دریافت کرد.

کد مطلب: 34468| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب