کد مطلب: 34411| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۸:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
تهیه و تدوین مجموعه «راهنمای فرایندهای معاونت پشتیبانی و منابع انسانی در مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران»

معاون پشتیبانی و منابع انسانی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران خبر داد

تهیه و تدوین مجموعه «راهنمای فرایندهای معاونت پشتیبانی و منابع انسانی در مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران»

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: معاون پشتیبانی و منابع انسانی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران از تهیه و تدوین کتابچه «راهنمای فرایندهای معاونت پشتیبانی و منابع انسانی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، حمید قربانی با اعلام این خبر گفت: هدف از تهیه کتابچه مذکور نیل به نظام صحیح و کارآمد، ارتقاء مستمر کیفیت و اصلاح مداوم روش¬ها و ارائه خدمات مورد نیاز به کارکنان این مرکز همگام با تکریم ارباب رجوع است.

وی افزود: معاونت پشتیبانی و منابع انسانی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با فراهم کردن زمینه لازم در استفاده بهینه از منابع انسانی و مالی و کمک به افزایش بهره‌وری در واحدهای مختلف از طریق ارائه راهکارهای مناسب، ضوابط مالی، حقوقی و خدمات پشتیبانی سعی می کند تا در کمترین زمان و با حداقل هزینه، به بیشترین کارایی لازم دست پیدا کند. قربانی با بیان اینکه هیچ سیستم و نظام سازمانی زنده و پویا بدون اخذ باز خورد قابل تصور نیست گفت: با توجه به اهمیت این موضوع مقرر شد در یک ارتباط دوسویه میان معاونت پشتیبانی و منابع انسانی و کارکنان محترم مرکز اهتمام ویژه‌ای به جمع‌آوری نظرات، پیشنهادها و انتقادها صورت گیرد تا شاهد تغییرات مناسب و بهبود فرایندهای موجود در بروزرسانی نسخه های بعدی از این راهنما  باشیم. لازم به ذکر است در این کتابچه رویه های بخش های مختلف معاونت پشتیبانی و منابع انسانی شامل: امور اداری، خدمات رفاهی، امور مالی، امور حقوقی و قراردادها و خدمات پشتیبانی  مشخص شده است.

کد مطلب: 34411| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۸:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب