کد مطلب: 34358| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۸:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
بهره برداری از زیرگذر گلوبندگ تا پایان سال 96

بهره برداری از زیرگذر گلوبندگ تا پایان سال 96

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 12 تهران با اشاره به عملیات عمرانی زیرگذر گلوبندک گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده این زیرگذر تا پایان سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ؛ آرش منظم با بیان این مطلب افزود: اجرای طرح های عمرانی در منطقه تاریخی تهران در راستای طرح ارتقاء کیفیت زندگی بوده که قرار است در مدت سه سال در این منطقه عملیاتی شود.
وی با بیان اینکه توسعه کالبدی و اجرای پروژه های عمرانی در منطقه 12 از ابتدای امسال کلید خورد ، ادامه داد: زیرگذر گلوبندک یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی منطقه به شمار می رود که با بهره برداری از آن ، بار ترافیکی این محدوده کاهش چشمگیری خواهد داشت.
معاون شهردار منطقه 12 با اشاره به مراحل عمرانی زیرگذر گلوبندک توضیح داد: در حال حاضر یکی از شفت های این پروژه به طور کامل اجرا و عملیات عمرانی شفت دوم آن نیز آغاز شده است.به گفته منظم ؛ با بهره برداری این زیرگذر ؛ ترافیک خیابان خیام ، کاهش چشمگیری پیدا می کند و تردد عابران عبوری در این محدوده به طور کامل حذف و علاوه بر این ، دسترسی شهروندان به مترو 15 خرداد که یکی از قدیمی ترین ایستگاه های مترو پایتخت است و فاقد هرگونه پله برقی و آسانسور ، ایجاد می شود.

کد مطلب: 34358| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱ ۸:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب