کد مطلب: 34215| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
 مایکل فلین: روزهای چشم پوشی از اقدامات خصمانه ایران به پایان رسیده است‎

مایکل فلین: روزهای چشم پوشی از اقدامات خصمانه ایران به پایان رسیده است‎

بین الملل - ایران نیوز24:مایکل فلین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به تحریم‌های تازه علیه برنامه موشکی ایران، هشدار داده است که دولت آمریکا دیگر اقدامات تحریک آمیزایران را که تهدیدی برای منافع آمریکا هستند، تحمل نخواهد کرد.

مایکل فلین در این بیانیه با اشاره به این که «جامعه بین المللی تاکنون بیش از حد رفتارهای بد ایران را تحمل کرده» گفته است: «روزهای چشم پوشی بر اقدامات خصمانه وتهاجمی ایران در قبال آمریکا و جامعه بین المللی به پایان رسیده است.»فلین در بیانیه خود با اشاره به این تحریم‌ها تاکید کرده است: جمهوری اسلامی ایران از فعالیت‌های خشونت آمیز برای بی‌ثبات کردن خاورمیانه حمایت کرده و در آنها مشارکت دارد.به رغم توافقی که دولت اوباما با ایران انجام داد که به نفع ایران بود، این اقدامات همچنان ادامه دارد. تحریم‌های امروز این رفتار های ایران را هدف قرار دادند.

مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ اضافه کرده است: از زمانیکه توافق «برنامه جامع اقدام مشترک» حاصل شد رفتارهای تهاجمی وغیر قانونی ایران افزایش پیدا کرده است.وی در ادامه این بیانیه از بازداشت ملوانان و همچنین آزمایش موشکی به عنوان نمونه اقدامات ایران پس از توافق هسته‌ای یاد کرده است.

کد مطلب: 34215| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۹:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب