کد مطلب: 34047| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
عصر ترامپ آغاز شد/ تروریسم اسلامی را از صفحه ی روزگار محو خواهیم کرد !

عصر ترامپ آغاز شد/ تروریسم اسلامی را از صفحه ی روزگار محو خواهیم کرد !

بین الملل - ایران نیوز24:دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد کرد.

وی پس از ادای سوگند در ابتدای سخنرانی خود از روسای جمهوری پیشین کشورش قدردانی کرد و در ادامه به انتقاد از وضعیت کنونی نظام حاکم بر کشورش پرداخت.گزیده اولین سخنرانی دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا را در ادامه می خوانیم:

ترامپ بعد از ادای سوگند خود به عنوان رئیس جمهور از روسای پیشین جمهور حاضر در مراسم و مردم آمریکا تشکر کرد. وی گفت که اکنون مردم آمریکا با هم متحد میشوند تا کشور خود را مجددا بازسازی کنند و تعهدات آن را مجددا یادآور شوند. وی گفت ما با کمک یکدگر مقاصد آمریکا را به پیش خواهیم برد و اینکار را با کمک هم انجام میدهیم.او گفت: ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ تاریخی است که مردم آمریکا بار دیگر حاکم کشور خود شدند. ما از مرزهای کشورهای دیگر دفاع کرده‌ایم، در حالی که از مرزهای خودمان دفاع نکرده‌ایم. از امروز، آمریکا در اولویت خواهد بود.

ترامپ گفت که ما قدرت از واشنگتن به شما مردم منتقل میکنیم. مردان و زنان فراموش شده کشور ما دیگر فراموش شده نخواهند بود. اکنون همه به شما گوش میکنند. شما آمده اید تا بخشی از میلیون ها نفری باشید که جنبشی را به راه انداخته اند که نظیر آن تا کنون دیده نشده است.

ترامپ در ادامه گفت: برای بسیاری از شهروندان آمریکایی یک واقعیت دیگر وجود دارد. کارخانه های تعظیل شده در سراسر آمریکا اکنون مانند تپه هایی همه جا دیده میشود. قتل عام آمریکایی ها در همین جا و اکنون به پایان خواهد رسید. مت همه یک ملت هستیم، یک قلب داریم و قسمی که امروز من یاد کردم قسمی برای همه آمریکایی ها است.

وی گفت میلیاردها دلار به هزینه آمریکایی ها صرف پول دار کردن کشورهای دیگر شده است. ما در حالی که کشور خودمان در حال نابود شدن است دیگر کشورهای دنیا را ثروتمند تر کرده ایم. وی گفت ثروت قشر متوسط آمریکایی از خانه آنها بیرون آمده و در اختیار سایر کشورهای دیگر قرار گرفته است.

دونالد ترامپ ادامه داد: ما نمیخواهیم روش زندگی خود را برای دیگران تحمیل کنیم اما میخواهیم کاری کنیم که مانند یک مثال بزرگ برای آنها بدرخشد. ما در بستر سیاست خود همواره تابع ایالات متحده آمریکا خواهیم بود. وقتی شما قلب خود را برای میهن پرستی باز میکنید، جایی برای پیش قضاوت وجود ندارد.

ترامپ گفت: ما توسط مردان و زنان بزرگ در ارتش خود مورد صیانت هستیم، توسط قانون و مهمتر از همه توسط خداوند حفاظت میشویم. ما دیگر سیاستمدارانی را که فقط حرف میزنند و هیچ کاری نمیکنند، حمایت نخواهیم کرد... زمان برای سخنان پوچ تمام شده است. اکنون زمان اقدام است.او گفت: "دوباره برنده می شویم، آنگونه که هیچگاه نبرده ایم. آمریکا را با دستان آمریکایی و با کارگران آمریکایی می‌سازیم". آمریکایی بخر و آمریکایی استخدام کن" شعار او خواهد بود.دونالد ترامپ در پایان سخنرانی خود گفت: ما مجددا آمریکا را قدرتمند خواهیم کرد. ما مجددا آمریکا را ثروتمند خواهیم کرد. ما مجددا غرور آمریکا را باز خواهیم گرداند، و بله ما مجددا آمریکا را با شکوه و با عظمت خواهیم کرد.

 

 

کد مطلب: 34047| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب