کد مطلب: 34046| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
گاف های مضحک بی‌بی‌سی در مراسم تحلیف ترامپ + تصاویر

گاف های مضحک بی‌بی‌سی در مراسم تحلیف ترامپ + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز24: زمانی که ببیندگان شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی به صورت زنده شاهد برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری آمریکا بودند، تداخل زیرنویسی مربوط به یک سریال درام با آنچه در مراسم بیان‌ می‌شود، تعجب همگان را برانگیخت.

روزنامه سان گزارش داد، بی‌بی‌سی به جای آنکه کلمات مراسم تحلیف را روی صفحه نمایش نشان دهد، مکالمه‌ای خنده‌دار مربوط به یکی از سریال‌های درام را نمایش داد.یکی از کاربران توئیتر با بارگذاری این تصاویر نوشت: بی‌بی‌سی نیوز زیرنویس اشتباهی را روی تصاویر مربوط به تحلیف ترامپ قرار داد و این واقعا باشکوه است!

با این حال بی‌بی‌سی مدعی است که هیچ مدرکی دال بر اینکه پوشش خبری با زیرنویش اشتباه انجام شده، وجود ندارد. شبکه خبری بی‌بی‌سی اعلام کرد: این مساله را بررسی خواهد کرد که آیا مسائل موضعی روی گیرندگان بی‌بی‌سی تاثیر گذاشته است یا خیر.

آنطور که در تصاویر دیده می‌شود، ترامپ در حالی که به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا سوگند می‌خورد، این کلمات روی تلویزیون بی‌بی‌سی نقش بست.این زیرنویس با حرکات رخ داده در تصاویر، کاملا همخوانی دارد. در مجموع ۱۵ جمله به صورت زیرنویس نوشته شد که قسمتی از یک مکالمه است. در اولین جمله‌ای که مشاهده می‌شود، آمده است: "هیچ کس تو را اینجا نمی‌خواهد."

گاف بی‌بی‌سی به همین یک مورد ختم نشد. در بخشی دیگری که خبرنگار این شبکه انگلیسی در حال توضیح شرایط مقابل کاخ سفید است، یک خانم سیاهپوست مسن از در خارج می‌شود تا اوضاع را بررسی کند. این خانم صورتش کاملا مشخص است و کاملا مشخص است که نمی‌تواند همسر اوباما باشد. با این حال خبرنگار بی‌بی‌سی با خنده گفت: نه میشل اوباما نیست

 

کد مطلب: 34046| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۵:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب