کد مطلب: 34027| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۹:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
آغاز فرآيند ارزيابي و رسيدگي به حادثه ساختمان پلاسكو از سوي بيمه ايران

آغاز فرآيند ارزيابي و رسيدگي به حادثه ساختمان پلاسكو از سوي بيمه ايران

بانک و بیمه - ایران نیوز24: شركت سهامي بيمه ايران فرآيند ارزيابي و رسيدگي به حادثه آتش سوزي ساختمان پلاسكودرخيابان جمهوري تهران را آغاز كرد.

به گزارش روابط عمومي بيمه ايران، رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه ايران به همراه مدير بيمه هاي آتش سوزي اين شركت از ساعات اوليه بروز آتش سوزي در محل وقوع آن حاضرشده و فرآيند رسيدگي به اين حادثه را آغاز كردند.
محسن پوركياني با اشاره به اينكه حادثه آتش سوزي درساختمان قديمي پلاسكو تهران كه منجربه مصدوميت تعدادي ازشهروندان و آتش نشان شد بسيار دردناك است،افزود:‌اين شركت خسارات وارده به آن دسته از واحدهايي كه تحت پوشش بيمه ايران هستند را از هم اكنون آغاز و دركوتاه ترين زمان ممكن به ذينفعان پرداخت خواهد كرد.
وي درباره مسئوليت جاني شركت متبوعش دراين حادثه نيز، اظهارداشت:‌ به طور حتم چنانچه واحدهاي  تجاري اين ساختمان قديمي داراي اين پوشش باشند از آن محل خسارت وارده به مصدومان و حادثه ديدگان را پرداخت خواهيم كرد.
ساختمان پلاسكو تهران ساعت 7:59 صبح امروز (پنجشنبه) دچارآتش سوزي شد و در ساعت  11:30 به دليل  گسترش  وسرايت آتش سوزي به صورت عمودي فروريخت.
دراين حادثه 37 نفر دچار مصدوميت شده كه به سرعت به مراكز درماني انتقال داده شدند و 30 نفر نيز به صورت سرپايي درمان شدند. ساختمان پلاسكو تهران درسال 1340 در 17 طبقه به بهره برداري رسيد.

کد مطلب: 34027| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۹:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب