کد مطلب: 33766| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۴ ۱۱:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
تانیاهو حمایت مالی از سازمان ملل را متوقف کرد

تانیاهو حمایت مالی از سازمان ملل را متوقف کرد

بین الملل - ایران نیوز24:نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور توقف حمایت مالی از 5 نهاد بین المللی را که از پیش نویس قطعنامه محکومیت و توقف شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین حمایت کرده بودند، صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بنیامین نتانیاهو در سخنانی دستور توقف حمایت مالی 30 میلیون شیکل (تقریبا 8 میلیون دلار) از 5 نهاد سازمان ملل را به خاطر حمایت آنها از قطعنامه محکومیت شهرک سازی در شورای امنیت صادر کرد.
نتانیاهو اعلام کرده است که این طرف ها علیه ما (رژیم صهیونیستی) فعالیت می کنند و هر کس علیه اسرائیل (رژیم صهیونیستی ) فعالیت کند باید تاوان اقتصادی آنرا بپردازد.
وی افزود: اسرائیل قطعنامه شورای امنیت را کاملا رد می کند و این قطعنامه در نهایت لغو خواهد شد؛ نتانیاهو از قطعنامه شورای امنیت در محکومیت شهرک سازی ها به عنوان قطعنامه 'شرم آور' یاد کرد و گفت: «این احمقانه است که گفته شود محله یهودی نشین 'ربع یهودی' و حرم ابراهیمی اراضی اشغالی هستند.
گفتنی است که شورای امنیت سازمان ملل اخیرا پیش نویس قطعنامه توقف شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را با 14 رای موافق و تنها رای ممتنع آمریکا به تصویب رساند که این مساله در 36 سال گذشته بی سابقه بود.

کد مطلب: 33766| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۴ ۱۱:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب