کد مطلب: 33604| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۱۲ ۹:۰:۱۰| نسخه چاپی
طرح دو فوریتی ممنوعیت خرید کالاهای آمریکایی

طرح دو فوریتی ممنوعیت خرید کالاهای آمریکایی

سیاسی - ایران نیوز24: ماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اقدام خصمانه ایالات متحده آمریکا یعنی تمدید 10 ساله قانون تحریم های داماتو، یک طرح «دو فوریتی» در مورد «ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی آمریکایی» در مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

محمدرضا تابش در کانال تلگرامی خود نوشت: این طرح که با پیشنهاد نمایندگان در صحن علنی و کمیسیون ‌های تخصصی تکمیل خواهد شد، پیش بینی می شود با رای قاطع نمایندگان تصویب و اجرایی شود. وی افزود: پیش نویس این طرح در کمتر از یک ساعت به امضای 145نفر از نمایندگان گرایش های مختلف سیاسی خانه ملت رسید.

 رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: مقابله به مثل همه گرایش های سیاسی مجلس شورای اسلامی ایران با اقدامات ستیزه جویانه آمریکا، هفته آینده با طرح پیشنهادی نماینده مردم اردکان انجام خواهد شد. سنای آمریکا شب گذشته با اکثریت مطلق(99 رای موافق - صفر رای مخالف) تمدید قانون تحریم‌ها علیه ایران را برای یک دوره 10ساله دیگر تصویب کرد. پیش از این مجلس نمایندگان آمریکا تمدید قانون تحریم‌های ایران را با اکثریت آرا برای یک دوره 10 ساله دیگر به تصویب رسانده بود.

کد مطلب: 33604| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۱۲ ۹:۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب