کد مطلب: 33508| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
تعامل با بانک ها و موسسات خارجی بدون استانداردهای روز دنیا غیرممکن است

مدیرعامل بانک صنعت و معدن:

تعامل با بانک ها و موسسات خارجی بدون استانداردهای روز دنیا غیرممکن است

بانک و بیمه - ایران نیوز24: علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت: اگر بخواهيم با بانك ها و موسسات خارجي گفتگو و تعامل داشته باشيم بايد تمام برنامه ها و اهداف خود را بر اساس استاند اردهاي روز دنيا منطبق سازيم تا بتوانيم يك بانك موفق در عرصه تعاملات جهاني باشيم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، افخمي كه در نشست سرپرستي ها و روساي شعب اين بانك سخن مي گفت افزود: يكي از اين موارد ، عملياتي شدن (core banking) است كه الزاما بايد تا 7 ارديبهشت سال آينده در بانك اجرايي شود.
افخمي در ادامه با اشاره به ديدار اخير خود با مديرعامل بانك(BPI france) كه با بهره مندي از 48 شعبه در استان هاي مختلف فرانسه بخش عمده اي از تامين مالي صنايع درآن كشور را انجام مي دهد گفت: اين بانك از طريق مشاركت مشتريان كه عمدتا از شركت ها هستند به تامين سرمايه خود مي پردازد.
وي ادامه داد : شعب بانك صنعت و معدن نيز بايد بتوانند با توجه به اين روش از طريق تمركز حساب مشتريان و مشتريان آنها منابع مالي خود را افزايش دهند.
مديرعامل بانك صنعت و معدن با تاكيد بر اين كه بانك ما براي افزايش سرمايه نبايد تنها به دنبال منابع دولتي باشد گفت: دستاوردهاي بزرگ ما در زمينه هاي صنعتي و پتروشيمي ثمره فعاليت هاي كاركنان بانك است و اين امر قابليت هاي تمام پرسنل بانك صنعت و معدن را نشان مي دهد.
افخمي در ادامه اين نشست آمادگي بانك را براي آموزش همكاران در راستاي تحقق استاندارد هاي امروز در بانك صنعت و معدن اعلام داشته و خواستار همبستگي و اراده جمعي مديران و كارشناسان براي پيشبرد اين امر شد.
وي گفت: بانك صنعت و معدن در تامين مالي طرح هاي كوچك و متوسط صنعتي در قالب طرح رونق توليد در بين بانك هاي كشور داراي جايگاه ويژه اي است كه با توجه به سايز و سرمايه بانك در مقايسه با بانك هاي ديگر، اين امر يك موفقيت محسوب مي شود.

کد مطلب: 33508| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب