کد مطلب: 33426| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۸ ۱۱:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
شکار داعشی های انگلیسی در عراق + تصویر

شکار داعشی های انگلیسی در عراق + تصویر

بین الملل - ایران نیوز24:دولت انگلیس برنامه ای را به نام شکار اعضای انگلیسی گروه های تروریستی فعال در عراق آماده کرده است.

به گزارش العالم، هدف دولت انگلیس از آماده کردن این برنامه " کشتن یا بازداشت" افرادی است که امنیت ملی این کشور را به خطر می اندازند.
روزنامه تایمز چاپ انگلیس در گزارشی نوشت : سرویس اطلاعاتی انگلیس لیستی را شامل اسامی حدود 200 تروریست آماده کرده است که همه آنها اتباع انگلیسی هستند، و هم اکنون در عراق می جنگند و اکثر آنها به داعش پیوسته اند. تایمز به نقل از منبعی خاطرنشان کرد: لیستی شامل اسامی صدها فرد بسیار خطرناک برای کشتن یا بازداشت آنها آماده شده است، که بسیاری از این افراد اتباع انگلیسی هستند.

جنید حسین مغز الکترونیک داعش

تایمز از پیوستن برخی از نظامیان انگلیسی به داعش خبر داد و افزود، شکار انگلیسی های افراطی که در نهادهای اطلاعاتی و نظامی خدمت می کردند و ناگهان ناپدید شدند ، آغاز شده است.این منبع ناشناس در مصاحبه با تایمز تأکید کرد: نیروی هوایی ویژه انگلیس در برنامه شکار انگلیسی های افراطی مشارکت خواهد کرد و به تعقیب آنها خواهند پرداخت . انگلیسی هایی که به گروه های تروریستی در عراق پیوسته اند ، برای امنیت ملی انگلیس خطرناک هستند. وزارت دفاع انگلیس تاکنون واکنشی به خبر مشارکت نیروهای هوایی ویژه در عملیات برون مرزی نشان نداده است.

کودک انگلیسی در صفوف داعش

 

کد مطلب: 33426| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۸ ۱۱:۳۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب