کد مطلب: 33211| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۱۳ ۸:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
تردد معلولین در 90 معبر شمال تهران مناسب سازی شد

تردد معلولین در 90 معبر شمال تهران مناسب سازی شد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: با هدف فراهم سازی تردد ایمن و با سهولت برای کم توانان جسمی و حرکتی بیش از 90 معبر در شمال تهران مناسب سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس سید علیرضا حسینی قائم مقام  شهردار منطقه یک در جلسه تشکیل کارگروه مناسب سازي ودسترس پذير نمودن شهر براي معلولان، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: طبق بررسی های انجام شده 94 نقطه از معابر شهری شمال تهران برای استفاده معلولان و کم توانان جسمی و حرکتی شناسایی و اقدامات لازم برای مناسب سازی در این مسیرها انجام شد.وی گفت: احداث رمپ های دسترسی سواره به پیاده ، اجرا و تعویض کفپوش نابینایان ، احداث دسترسی ویلچر و رمپ در بوستان ها ، مناسب سازی پیاده روها، ارائه خدمات برای تسهیل در تردد معلولین در منازلشان، نصب بالابر در مراکز نگهداری معلولین، مناسب سازی سرویس های بهداشتی در پایانه ها و... از جمله اقدامات اجرا شده در سطح منطقه یک بوده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: محورهایی که برای تردد معلولین مناسب سازی شده است شامل معبرهایی در خیابان های شهید مقدس اردبیلی، ولنجک،شهید باهنر، شهید بازدار، آبادان ، بلوار اوشان، ازگل، شهرک محلاتی، شهید لواسانی، پاسداران، شهید پورابتهاج، شهید سباری، اراج، امامزاده قاسم، گلابدره و... بوده است . قائم مقام  شهردار منطقه یک در این جلسه سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک را به عنوان دبیر کارگروه مناسب سازي و دسترس پذير نمودن شهر براي معلولان  انتخاب نمود تا اقدامات اجرایی از منظر اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.

کد مطلب: 33211| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۱۳ ۸:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب