کد مطلب: 33199| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۸ ۸:۱۹:۱۰| نسخه چاپی
تعداد ایستگاه های مترو منطقه 2  تهران به 14 مورد افزایش می یابد

با بهره برداری از خطوط شش و هفت:

تعداد ایستگاه های مترو منطقه 2 تهران به 14 مورد افزایش می یابد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 2 تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار ایستگاه مترو در این منطقه قرار دارد گفت: با بهره برداری از خط شش و هفت تعداد ایستگاه های مترو منطقه به 14 مورد افزایش می یابد.

حمیدرضا رنجبر افزود: در حال حاضر ایستگاه حبیب الله از خط چهار و ایستگاه های طرشت، دانشگاه شریف و آزادی از خط 2 مترو در محدوده منطقه 2 شهر تهران قرار دارد.وی با اشاره به اینکه 2 خط در حال ساخت شش و هفت منطقه 2 را به خوبی پوشش می دهند اظهار کرد: سه ایستگاه از خط شش و هفت ایستگاه از خط هفت مترو در این منطقه قرار دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 2 شهرداری تهران خاطرنشان کرد: خط هفت مترو از بزرگراه شهید نواب صفوی وارد منطقه 2 شده و در میدان توحید، پل گیشا و بوستان گفتگو (ضلع شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران)، برج میلاد، میدان صنعت، بلوار پاکنژاد و میدان کتاب ایستگاه خواهد داشت.

وی یادآور شد: خط شش نیز در تقاطع سرسبز- مرزداران، تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره)- مرزداران و تقاطع شیخ فضل الله نوری و بزرگراه جلال آل احمد که در محدوده منطقه 2 قرار دارد، دارای ایستگاه خواهد بود.رنجبر گفت: از میان ایستگاه های مذکور میدان صنعت از خط هفت مترو در اولویت بهره برداری قرار دارد.وی همچنین از ساماندهی و توسعه تعدادی از خطوط اتوبوسرانی منطقه 2 از جمله شهرک بوعلی، بام تهران و انتهای بلوار حق شناس خبر داد.خطوط مترو تهران در مجموع 194 ایستگاه در مناطق مختلف شهر دارند.

پاسخگویی به شهروندان الویت اصلی اداره در آمد منطقه دو

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه دو گفت با توجه به اجرای  تسهیلات تشویقی بخشودگی جرائم دیر کرد. عوارض نوسازیمنتهی به تاریخ 30/9/95  در شهرتهران پاسخگویی سریع و ویژه در دستور کار اداره در آمد منطقه دو قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو ، سیده منیره حسینی  با اعلام این خبر گفت : امسال نیز  مسئولان شهری برای  پاسخگویی بهتر به شهروندان  زمینه ای را فراهم کرده اند تا اگر شهروندی نسبت به عوارض خود اعتراضی داشته باشد، بتوانند در کمترین زمان آنرا رسیدگی کنند.حسینی  گفت : در همین راستا و با توجه به ضرورت تکریم شهروندان و تشویق آنها بر استفاده از تسهیلات تشویقی بخشودگی جرائم دیر کرد عوارض نوسازی   علاوه بر کارشناسان اداره درآمد شهرداری منطقه و نواحی، دفاتر خدمات الکترونیک شهر هم به مشکلات مراجعه کننده ها رسیدگی کرده و حتی در صورت نیاز فیش جدید صادر می شود.

وی افزود : شهروندان محترم میتوانند به صورت غیر حضوری نیز با درج کد شناسایی ملک از طریق پرتال اینترنتی شهرداری تهران به نشانی www. Tehran.ir  نیز فیش عوارض خود را رویت و پرداخت نمایندحسینی  در ادامه تصریح کرد :  در منطقه دو،  یازده  دفتر خدمات الکترونیک در بخش های مختلف منطقه مانند ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا؛ سعادت آباد، بلوار دریا؛ بلوار فرحزادی، میدان کتاب، ابتدای خیابان کوهستان؛ خیابان سازمان آب؛ خیابان ستارخان، روبه روی برق آلستوم؛ سعادت آباد انتهای بلوار 24 متری دشت بهشت؛ اشرفی اصفهانی؛ خیابان فلامک شمالی؛ خیابان بهبودی و خیابان گیشا  واقع شده است و کارشناسان آنها به سوالات شهروندان پاسخ می دهند.  

کد مطلب: 33199| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۸ ۸:۱۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب