کد مطلب: 33176| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۷ ۸:۹:۱۰| نسخه چاپی
ایران؛ برنده نهایی عملیات موصل

ایران؛ برنده نهایی عملیات موصل

بین الملل - ایران نیوز24: ژنرال بازنشسته ارتش ایالات متحده امریکا به شبکه تلویزیونی "فاکس نیوز" گفت: «مسلمانان تندرو حتی به داخل کشور ما نفوذ کرده‌اند و روزبروز بر مصائب ما خواهند افزود. این همان چیزی است که دونالد ترامپ زودتر فهمید و نسبت به اهمیتش هشدار داد. الان در اکثر نقاط امریکا ضریب افراطی‌گری به نقطه هشدار رسیده است و ما با تهدید واقعی روبرو هستیم.

"مایک فلین" که جزو گزینه‌های مطرح برای تصدی پست معاونت رئیس جمهوری در صورت پیروزی "دونالد ترامپ" در انتخابات پیش رو می‌باشد، ادامه داد: «من درباره یک تفکر و جهان‌بینی صحبت می‌کنم که سال‌های سال ریشه دوانده است، نه یک گروه خاص مثل "داعش" که خیال کنیم با نابودی‌اش، مسأله حل و خطر رفع می‌شود.

ژنرال فلین با اشاره به عملیات آزادسازی "موصل" در عراق، اضافه کرد: «هرچند ما ناگزیریم که با داعش هم مبارزه کنیم و در این مسیر چاره‌ای غیر از همراهی با اعراب هم‌پیمان خود نداریم، اما اولا نباید فراموش کنیم که پاکسازی موصل برطرف کننده چالش ما با افراط گرایان نیست و ثانیا این را نیز باید بپذیریم که برنده نهایی این نبرد بزرگ "جمهوری اسلامی ایران" و شیعیان عراقی خواهند بود که با پشتیبانی تهران مشغول پیش‌روی هستند.»

کد مطلب: 33176| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۷ ۸:۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب