کد مطلب: 33074| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۷ ۱۰:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
چک‌های دردسرساز مداحان؛ از شکایت طاهری تا قسم حدادیان

چک‌های دردسرساز مداحان؛ از شکایت طاهری تا قسم حدادیان

سیاسی - ایران نیوز24: روز گذشته تصویری از چهار فقره چک بانک شهر (متعلق به شهرداری تهران) در فضای مجازی منتشر شد که در وجه چهار مداح سرشناس صادر شده بود به همین دلیل شایعاتی در فضای مجازی قوت گرفت و این چک‌ها به شهرداری تهران نسبت داده شد.

در تصاویر منتشر شده ادعا شده بود شهرداری تهران مبلغ 20 میلیون تومان در وجه چهار مداح سرشناس صادر کرده است اما شهردای تهران این چک‌ها را متعلق به خود ندانست و مسئولیت آن را نپذیرفت.صبح امروز رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران، مهدی ذاکری توضیح داد: «تصاویر منتشر شده مربوط به حساب شخصی به نام آقای «ر.ل» یک شهروند تهرانی است که چکی از بانک اقتصاد نوین را به حساب خود واریز و درخواست چهار برگ چک بانکی در وجه افراد می‌کند؛ نه آن فرد و نه آن حساب‌ها هیچگونه ارتباطی با شهرداری تهران نداشته و ندارد.»

وی همچنین عنوان کرد: «رفتار به دور از اخلاق اتاق جنگ روانی تخریب گران این بار نیز با قصد و هدف تخریب ناجوانمردانه مدیریت شهری تهران و تعدادی از ذاکرین اهل بیت(ع) که کارنامه ای انقلابی و روشن در مقابله با جریان نفاق و فتنه داشته اند، صورت گرفته است.»

حاج محمدرضا طاهری، از مداحانی که نام او نیز در میان چک‌ها دیده می‌شد نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و گفته است: «چک ٢٠ میلیون تومانى که تصویر آن را در صفحات مجازى انتشار دادند مسئله‌ای است کاملاً از پیش طراحى شده و هیچکدام از دوستان عزیزم (حاج سعید آقا، حاج محمود آقا و حاج آقا رضا هلالى) در جریان نبوده و نیستند.»

محمد رضا طاهری، مداح سرشناس همچنین در ادامه می‌گوید، محمود کریمی، سعید حدادیان و رضا هلالی نه تنها پولی دریافت نمی‌کنند بلکه خودشان برای مجالسشان خرج می‌کنند. وی شب گذشته در همین رابطه در هیات مکتب الزهرا (س) می‌گوید: «عزیزانى را که نام برده‌اند و مجلس قول داده‌اند، تمام وقتشان در جلسات خودشان برنامه دارند، آیا وقتى دارند که جایى دیگر وعده کنند؟! خود این عزیزان براى جلساتشان خرج می‌کنند! آیا ما از خودمان پول می‌گیریم؟!»

وی همچنین خبر داده است: «این قضیه را با یک وکیل دادگسترى مطرح کردیم و قطعاً از شایعه‌پراکنان این موضوع شکایت می‌شود و ان‌شاءالله عموم مردم عزیز مطلع خواهند شد.»

همچنین حاج سعید حدادیان مداح اهل بیت (ع) در مراسم روز ششم محرم با توضیح درباره شایعات مربوط به چک 20 میلیون تومانی که روز گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود گفت: والله بالله تالله چک 20 میلیونی تحت عنوان بانک شهر به من نرسیده ولی اگر این بنده خدا واقعا بانی بوده و 20 میلیون به من چک داده بردارید بیاورید بدهید به هیات؛ چون بدهکار است.

 حدادیان در مهدیه امام حسن مجتبی (ع) گفت: شب گذشته وسط شعر گفتن برای حضرت قاسم موضوعی حال مرا خراب کرد. فردی تماس گرفت و گفت یک آقایی مثلا 4 چک 20 میلیون تومانی کشیده که یکی هم به نام شماست و یکی به نام دیگر رفقا. اولا که درست است که ما حقوقمان به 4 میلیون در ماه نمی رسد ولی اعتبارمان خیلی بالاتر از این حرف‌هاست.حدادیان گفت: بنده از سال 72 نیت کرده ام اگر پولی هم می دهند نگیرم. سال 88 باب کرده بودند که سعید حدادیان جلسه ای 2.5 میلیون می گیرد و امسال هم همان مبلغ را اعلام کرده اند. لااقل تو سر مال نزنید! من که پول نمی گیرم ولی خرابکاری هم نکنید و همین رقم را سال به سال بالا بروید!

کد مطلب: 33074| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۷ ۱۰:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب