کد مطلب: 33034| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۳ ۲۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
جمع‌آوری توپ های منقوش به کلمه الله در زاهدان + تصویر

جمع‌آوری توپ های منقوش به کلمه الله در زاهدان + تصویر

انتظامی - ایران نیوز24:یک منبع مسئول در فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: توپ های بزرگ منقوش به کلمه جلاله الله که بر روی آرم یکی از 15 شرکت برجسته نرم افزار بازی دنیا مستقر در ایتالیا حک شده بود، از داخل یکی از بازارهای زاهدان جمع آوری شد.

این منبع مسئول افزود: سازندگان این توپها به طرز ماهرانه ای کلمه الله را برروی آرم شرکت یادشده به گونه ای حکاکی کرده اند که بجای W انگلیسی کلمه الله به راحتی قابل دیدن است.وی اظهار داشت: ماموران انتظامی همچنین از ابتدای سال تاکنون 80 قهوه خانه سنتی که به عرضه قلیان و برخی تخلفات دیگر مشغول بودند در سطح شهر زاهدان جمع آوری و پلمپ کردند.وی ادامه داد: در یکی از این قهوه خانه ها که بخشی از آن به آرایشگاه مردانه اختصاص داشت یک مرد برای خانم ها تتو می کرده که این فرد نیز دستگیر شد.

 

وی بیان کرد: این فرد برای تتو زدن از نقوش شیطان پرستی استفاده می کرده که قهوه خانه و آرایشگاه او نیز پلمپ شد. وی با اشاره به کشف کتابی با آرم گروه تروریستی داعش در زاهدان گفت: در نمایشگاهی که سال گذشته در این شهرستان برگزار شد فردی کتاب هایی را با آرم داعش به فروش می رسانده که توسط ماموران انتظامی دستگیر و کتاب های مورد نظر نیز جمع آوری شد. وی با اشاره به فروش داروهای انرژی زا و تحریک کننده در زاهدان افزود: متاسفانه در برخی از مغازه های این شهرستان داروهای انرژی زا و تحریک کننده که قیمت بسیار زیادی نیز دارند به فروش می رسید.

 

کد مطلب: 33034| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۳ ۲۰:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب