کد مطلب: 33011| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۱ ۸:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
خدمت جدید بانک سامان برای دارندگان تلفن‌همراه اعتباری

خدمت جدید بانک سامان برای دارندگان تلفن‌همراه اعتباری

بانک و بیمه - ایران نیوز24: بانک سامان با هدف تسهیل فرآیند خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، خدمت جدید شارژ مستقیم ازطریق خودپردازهای خود را ارائه کرد.

به گزارش ایران نیوز24، مدیریت بانکداری الکترونیک اعلام‌کرد: با استفاده از این خدمت، تمام دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب، می‌توانند از طریق خودپردازهای بانک سامان و تنها با واردکردن شماره تلفن، سیم‌کارت موردنظر را به‌صورت مستقیم شارژ کنند.

 با بهره‌گیری از این خدمت، تلفن‌همراه مشتریان به‌صورت مستقیم شارژ می‌شود و دیگر نیازی به واردکردن رمز 16 رقمی شارژ نیست. در این خدمت، علاوه بر مبالغ ثابت 20، 50، 100 و 200 هزار ریالی، مشتریان دارای سیم‌کارت‌های ایرانسل و رایتل می‌توانند مبلغ دلخواه خود را در محل مشخص شده وارد  و سیم‌کارت‌شان را شارژ کنند.

دارندگان انواع سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتورهای همراه‌اول، ایرانسل و رایتل می‌توانند با مراجعه به خودپردازهای بانک سامان، قسمت خرید شارژ و انتخاب گزینه "خرید شارژ مستقیم به سیم‌کارت"، با واردکردن شماره 11 رقمی تلفن‌همراه موردنظر و رقم انتخابی، شارژ مورد نظر را خریداری کنند.علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر از این خدمت و سایر خدمات‌ بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.

کد مطلب: 33011| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۱۱ ۸:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب