کد مطلب: 32622| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۲ ۱۳:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
اولین واکنش نظامی امارات عربی به استقرار

اولین واکنش نظامی امارات عربی به استقرار"اس-300" در ایران

بین الملل - ایران نیوز24: روزنامه الاخبار در سرمقاله امروز خود نوشت: «بعد از آغاز مرحله علنی عادی سازی روابط با اسراییل، روشن بود که دیگر کشورهای عربی هم این روند را در پیش خواهند گرفت.

رزمایش هوایی امارات با اسراییل کسی را غافلگیر نکرد همانطور که اقدامات بعدی جبهه عادی سازی روابط با صهیونیست ها هم کسی را غافلگیر نخواهد کرد.»

الاخبار در ادامه نوشت: «این اقدام امارات از وجود گزینه های راهبردی خبر داد که عربستان به تدریج از آنها رونمایی خواهد کرد؛ چرا که عربستان نقطه گرای عادی سازی روابط با اسراییل است و همه این اقدامات به ضرر فلسطین صورت می گیرد.»

این روزنامه ادامه داد: «رزمایش هوایی امارات در واقع عادی سازی روابط نظامی با تل آویو را آشکار کرد ولی اعراب خبر این رزمایش را عادی جلوه می دهند و با کسی که ملت فلسطین را آواره کرد با بی مبالاتی رابطه می گیرند».

الاخبار در ادامه سرمقاله خود آورد: «در مانور هوایی مشترک امارات که در آمریکا با اسراییل، اسپانیا و پاکستان صورت داد، تمرین نظامی مقابله با جنگنده های دشمن و مقابله حملات سایبری به جنگنده های خودی صورت گرفت. امارات همچنین تمرین نظامی مقابله با اس-300 ایران که اخیرا در ین کشور مستقر شده است را در این رزمایش تجربه کرد.»

کد مطلب: 32622| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۲ ۱۳:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب