کد مطلب: 32359| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
اماکن عمومی شمال تهران در رصد خانه شهر قرار می گیرند

اماکن عمومی شمال تهران در رصد خانه شهر قرار می گیرند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: با هدف جمع آوری اطلاعات اماکن عمومی محلات و وارد کردن آنها در رصدخانه شهر تهران طرح نیمرخ محله در شمال تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت: طرح نیمرخ محلات با هدف جمع آوری اطلاعات اماکن عمومی محلات با کاربری هایی نظیر آموزشی، فرهنگی، مذهبی، فراغتی، تاریخی و... به زودی در شمال تهران اجرا می شود و نتایج نهایی آن در رصدخانه شهر تهران در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی  شهرداری  منطقه یک تصریح کرد:  اداره مطالعات شهرداری منطقه یک طرح آزمایشی نیمرخ محله را با همکاری مناطق سه و چهار اجرا کرد که در آن مدیران مطالعات، کارشناسان و پژوهشگران مناطق یک، سه و چهار مشارکت داشتند و نماینده اداره کل مطالعات شهرداری تهران بر نحوه انجام کار نظارت داشت.وی گفت : از دوشنبه اول شهریور ماه جلسه توجیهی رسمی طرح با حضور پژوهشگران منطقه یک برگزار می شود و آنها در سطح محلات 27 گانه شمال تهران شروع به جمع آوری داده ها به صورت بلوک گردشی می کنند و داده های اماکن عمومی از قبیل نشانی ، کاربری ، کدGIS  و... را ثبت می کنند .کارگران افزود: این طرح تا پایان آذرماه ادامه دارد و پس از آن داده ها در رصد خانه شهر تهران در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

کد مطلب: 32359| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب