کد مطلب: 32258| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
شيوه نامه اجرايي محلات شمال تهران تدوين شد

شيوه نامه اجرايي محلات شمال تهران تدوين شد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: در همه نواحي ده گانه شمال تهران نقاطي که به صورت لکه اي و موردي نياز به بازسازي و ترميم داشتند شناسايي و شيوه نامه اجرايي محلات تدوين شد .

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک ، مهندس فخرالدين سليماني شهردار منطقه يک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تمام نقاط مورد نياز به ساماندهي و نگهداشت با برداشت و رصد ميداني از محلات شمال تهران شناسايي و پيمانکار هر محله ملزم به اجراي همه موارد مشخص شده در محلات شد.وي گفت: با اين اقدام تمام موارد از جمله ساماندهي جداول، انهار، معابر، فضاي سبز و... که نياز به ترميم و مرمت دارند شناسايي و براي رفع آنها برآورد ريالي انجام شد .

سليماني تصريح کرد: پيمانکار هر محله از اين پس موظف است کل موارد شناسايي شده از جمله فعاليت هاي خدمات شهري، ترافيکي ، عمراني و ... را با رعايت سه اصل سرعت، دقت و صحت اجرا کند.شهردار منطقه يک خاطر نشان ساخت: براي 10 ناحيه منطقه يک ، 10 ميليارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که هر ناحيه تا سقف يک ميليارد تومان را مي تواند هزينه کند.وي گفت: اين اقدام با دو هفته وقت گذاري ويژه همه مسئولين مربوطه انجام و برنامه در حوزه نگهداشت شهر آماده اجراي نواحي است .

کد مطلب: 32258| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب