کد مطلب: 32246| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۱:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
توهم سرکرده فرقه دموکرات کردستان برای

در مصاحبه با نشریه اسرائیلی مدعی شد

توهم سرکرده فرقه دموکرات کردستان برای "بهار کردی" در ایران!

بین الملل - ایران نیوز24: مصطفی هجری دبیر فرقه دموکرات کردستان ایران در مصاحبه اختصاصی با "جروزالم آنلاین" مدعی شده است که بهاری کردی در ایران بزودی روی خواهد داد!

هجری در هفته های اخیر همزمان با تلفات سنگینی که تروریست های تحت امرش از جانب نیروهای نظامی کشورمان متحمل شده اند به طور علنی نشان داده که تا چه اندازه برای اسرائیلی ها مزدوری می کند چرا که رسانه های آن رژیم مصاحبه های متعددی را با او انجام داده اند.

نکته جالب توجه در این مصاحبه آن است که او می گوید دولت مرکزی ایران ما (کردها) را از آموزش به زبان مادری محروم کرده ست این در حالیست که اخیرا اعلام شد که در دانشگاه های کشور آموزش زبان ترکی و کردی صورت خواهد گرفت و سایر اقدامات دولت روحانی نیز در راستای بهبود وضعیت کردها و اقوام دیگر در ایران بوده اند

هجری در ادامه ضمن ابراز ارادت  به رژیم غاصب اسرائیل گفته است:"اسرائیلی ها دلیل خوبی برای حمایت از کردهای ایران دارند. ما کردها هیچ مشکلی با کشور و ملت اسرائیل نداریم. معتقدم اکثر ایرانیان نیز چنین موضع  روحیه ای دارند. ما ایرانی فدرال و دموکراتیک ! می خواهیم و اسرائیل در این راستا می تواند به ما کمک کند". او در ادامه همصدا با عربستان سعودی و اسرائیل می گوید که از دولت اوباما ناامید شده است و می افزاید:"سیاست امریکا در زمان روی کار بودن اوباما حمایت از مذاکره با ایران و دستیابی به توافق هسته ای با دولت آن کشور و لغو تحریم ها بوده است. این موضوع سبب افزایش تنش در منطقه می شود". 

او ضمن حمایت از تحریم ملت ایران می افزاید:"هر چه تحریم ها بیش تر لغو شدند فشار بر ما کردها نیز افزایش یافت" !او در بخش پایانی سخنان متوهمانه خود می گوید:"پتانسیل خوبی برای وقوع بهار کردی در ایران وجود دارد. در حال حاضر اعضای حزب دموکرات کردستان ایران کنترل بیش از 70 کیلومتر از مناطق در امتداد مرز ایران و عراق را برعهده دارند". قابل ذکر است که در چند هفته اخیر از زمان آغاز حملات تروریستی و مسلحانه نیروهای حزب دموکرات کردستان علیه کشورمان آنان تلفات زیادی داده اند. اقدامات آنان حتی از سوی سایر گروه های معاند نظام نیز مورد حمایت قرار نگرفته است.

 

 

کد مطلب: 32246| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۱:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب