کد مطلب: 32207| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
شهر در دست بچه ها/ آشنایی دانش آموزان شمال تهران با فرآیند مدیریت شهری

شهر در دست بچه ها/ آشنایی دانش آموزان شمال تهران با فرآیند مدیریت شهری

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24:با هدف آشناسازی دانش آموزان با فرآیندها و مفاهیم مدیریت شهری ، ارتقای روحیه نشاط و علاقه و تعلق پذیری کودکان نسبت به شهر بیش از یک هزار دانش آموز در طرح شهر در دست بچه ها شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک بی نظیر سیاوشی مدیر اداره آموزشهای شهروندی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: اداره ی آموزش های شهروندی در راستای زمینه سازی برای تربیت ، فراهم آوردن امکان رشد ذهنی ، اجتماعی و شکوفایی استعداد ها و خلاقیت کودکان با حضور در سطح شهر ، نقش پذیری و مشارکت در تصمیمات پروژه های شهری با رویکرد شهر دوستدار کودک و تعامل بیشتر کودکان و نوجوانان با مدیریت شهری ، اقدام به برگزاری تور شهر در دست بچه ها در پنج ماهه اول سال جاری نمود .

وی گفت: در 5 ماهه ی اول سال جاری با همکاری نواحی ده گانه و مدارس دولتی سطح منطقه ،بیش از یک هزار دانش آموز در 46 تور شهر در دست بچه ها شرکت کردند .

سیاوشی افزود : این تورها در مکان هایی چون بوستان های ترافیک مناطق 22 گانه ، سازمان بوستان هاو فضای سبز شهر تهران ، مرکز علوم و ستاره شناسی ، موزه دارآباد، سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی و... صورت پذیرفت .

کد مطلب: 32207| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب