کد مطلب: 32194| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
شوک به ورزش ایران؛ احسان حدادی بیست و چهارم شد!

شوک به ورزش ایران؛ احسان حدادی بیست و چهارم شد!

ایران - ایران نیوز24:نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن از فینالیست شدن در المپیک ریو بازماند و بیست و چهارم شد.

رقابت‌های دوومیدانی المپیک از جمعه 22 مرداد درورزشگاه ماراکانای برزیل آغاز شده که احسان حدادی نایب قهرمان دوره قبل این رقابت‌ها در گروه B به مصاف 18 پرتابگر دیگر رفت.او در پرتاب اول خود 57 متر و 86 سانتی متر پرتاب کرد  و در پرتاب دوم رکورد 59.92 را ثبت کرد.

او در سومین و آخرین پرتاب خود دیسک را 60.15 پرتاب کرد تا وداع زودهنگام و غم انگیزی با المپیک داشته باشد. حدادی بین 35 شرکت کننده، بیست و چهارم شد.روبرت هارتینگ قهرمان المپیک لندن هم با 62.21 امیدی برای فینالیست شدن ندارد تا این پرتابگر هم ناکام باشد.

پیش از این محمود صمیمی در گروه A این رقابت‌ها با رکورد 56.94 در رده چهاردهم گروه خود قرار گرفت و در رده‌بندی کلی سی‌ام شد.احسان حدادی  در گروه B با روبرت اوربانک از  لهستان،  کریستف هارتینگ از آلمان، ویکاس گودا ازهند،  مارتین کوپر از استونی،  ماسون فینلی از آمریکا، دانیخل فورتولا ازمیانمار، مارتین ساگستاد از نروژ، مائوریسیو اورتگا از کلمبیا، اوپوستولوس از قبرس، متیو دنی از استرالیا، فلیپ میلانووا، فرانک کاساناس از اسپانیا آکسل هارستد از سوئد، زولتان کوواگو از مجارستان، والور گودناسون از ایسلند، اولکسی  سمنوف از اوکراین   و روبرت هارتینگ از آلمان رقابت کرد.

کد مطلب: 32194| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب