کد مطلب: 32141| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۸ ۸:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
پیام تبریک مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت روز خبرنگار

بانک و بیمه - ایران نیوز24:محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت در این پیام آمده است : 17 مرداد روز آگاهی و آگاهی بخشی است ، روزی برای پاسداشت سخت کوشی مجاهدت گونه و تعهد استوار خبرنگاران شریف و شجاع ایرانی در نشر منصفانه و متوازن حقایق و اطلاعات به هم میهنان خود در جای جای ایران عزیز.
بی گمان امروزاقتصاد ملی یکی از حساس ترین مقاطع حیات خود را پشت سر می گذارد بنگاههای اقتصادی کشور امروز بیشتر از همیشه نیازمند حرفه ای شدن روندهای اطلاع رسانی و تحلیلگری اطلاعات درباره عملکرد خود و انتظارات مردم هستند.اصحاب رسانه نیز به عنوان یکی از فرهیخته ترین اقشار جامعه  نقش پیشرو را در ایجاد چنین تشکل هایی ایفاء می کنند.
رسانه ها با توزیع مناسب و به موقع اطلاعات بین گروه های مختلف جامعه و بین مردم و مسئولان مسیر توسعه کشور را هموارتر می کنند . خبرنگاران ضمن انتقال دقیق و مسئولانه عملکردها و برنامه های مسئولان به مردم، خواسته ها و مشکلات آنان را منصفانه و بی ملاحظه به مدیران کشور منتقل می کنند.
روز خبرنگار که مصادف با سالروز شهادت یکی از شجاع ترین خبرنگاران شریف ایرانی در راه ایفای رسالت حرفه ای است بر  شما اصحاب شریف رسانه در اقصی نقاط ایران عزیز گرامی باد.

کد مطلب: 32141| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۸ ۸:۵۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب