کد مطلب: 32095| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۶ ۸:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
آغازغربالگری سلامت شهروندان نیازمند در محله های کمتر برخوردار منطقه 22

آغازغربالگری سلامت شهروندان نیازمند در محله های کمتر برخوردار منطقه 22

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز24: به منظور بهبود کیفیت زندگی شهروندان در محله های کمتر برخوردار منطقه 22 اداره سلامت طرح غربالگری سلامت را اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 22، شهردار منطقه در این باره گفت: با توجه به مکاتبات انجام شده با نواحی، سرای محلات دوازدهگانه، شورایاران، هیئت امنا و امام جماعت مساجد، دبیران کانون های یازده گانه سلامت، طرح غربالگری سلامت شهروندان نیازمند در قالب شناسایی و معرفی خانواده های نیازمند تشکیل پرونده سلامت برای آنها با هدف بهبود کیفیت زندگی از طریق کاهش عوامل تهدید کننده سلامت، ارتقای بهداشت و سلامت عمدی و ترویج شیوه زندگی سالم در محله های کمتر برخوردار منطقه 22 برگزار می شود.

وی افزود: این طرح با اهدافی همچون توجه ویژه به ارتقای سلامت افراد آسیب پذیر جامعه، ارزیابی خطرات سلامت شهروندان نیازمند در محلات محروم، توانمند سازی و رسیدگی به فقرا و محرومین، ارتقای سلامت و رفاه اجتماعی شهروندان با تاکید بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محله های محروم و کمتر برخوردار منطقه 22 در مرداد ماه 95 اجرا می شود.گفتنی است: از جمله خدماتی که در این طرح ارائه می شود، می توان به مشاوره فردی روانشناسی، ارایه خدمات مشاوره تغذیه و طب سنتی، مشاوره پزشکی، تست قند و فشار خون، توزیع اقلام آموزشی، آموزش مهارت های زندگی – بهداشت فردی و گروهی و ... اشاره کرد.

کد مطلب: 32095| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۶ ۸:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب