کد مطلب: 32017| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۵:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
ایران فتنه و جنگ را در کشورهای عربی گسترش می دهد!

واکنش جنبش فتح به سخنان مشاور وزیر خارجه ایران علیه محمود عباس؛

ایران فتنه و جنگ را در کشورهای عربی گسترش می دهد!

بین الملل - ایران نیوز24:جنبش فتح فلسطین با صدور بیانیه ای به سخنان حسین شیخ الاسلام مشاور ،وزیر خارجه ایران، علیه محمود عباس واکنش نشان داد.

به گزارش روزنامه القدس العربی چاپ لندن، در این بیانیه با اتهام زنی به ایران ادعا شده است: ایران به اسرائیل خدمت می کند و فتنه و جنگ را در کشورهای عربی گسترش می دهد!

به دنبال دیدار محمود عباس رئیس دولت فلسطین (تشکیلات خودگردان) و رهبر جنبش فتح با مریم رجوی سرکرده منافقین در پاریس، مقامات ایرانی به شدت از عباس انتقاد کردند.حسین شیخ الاسلام مشاور وزیر خارجه ایران در شدیدترین انتقاد، عباس را مزدور سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) توصیف کرد.

محمود عباس ریاست دولت فلسطین (تشکیلات خودگردان) و کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین و رهبری جنبش فتح را برعهده دارد. جنبش ملی آزادیبخش فلسطین (فتح) در این بیانیه اضافه کرده است: سخنان حسین شیخ الاسلام مشاور وزیرخارجه ایران علیه محمود عباس رهبر فتح بازتابی از مفاهیم خیانت سازماندهی شده در سیاست افرادی است که مشغول نقش آفرینی خرابکارانه، نابودی و ایجاد تفرقه، کودتا و چند دستگی در فلسطینی ها هستند، این دخالت ها خدمت به اسرائیل است!

فتح با هشدار درباره توهین به محمود عباس او را "خط قرمز"ی دانست که به هیچ کسی اجازه نخواهد داد به او توهین کند یا در اخلاص او برای ملت فلسطینی که وی را انتخاب کرده تشکیک کند.فتح همچنین گفته است که نسبت به نقش آفرینی سیستمی که حسین شیخ الاسلام وابسته به آن است و برای تخریب، نابودی، مرگ، جنگ های داخلی و فتنه مذهبی در همه کشورهای عربی فعال است هشدار می دهد.این بیانیه اضافه کرد: دخالت های ایران در سیاست رهبری فلسطینی و امور داخلی فلسطین خدمتی به اشغالگران (اسرائیل) است و تنها منافع منطقه ای ایران را تامین می کند و همزمان به منافع ملت ایران و روابط اش با ملت فلسطین آسیب می زند.دیدار چند روز گذشته محمود عباس با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس، بازتاب های منفی گسترده ای در میان افکار عمومی ایرانیان داشته است.

کد مطلب: 32017| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۵:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب