کد مطلب: 31961| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۷ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح پانزدهمین نمایشگاه الکامپ فارس با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

افتتاح پانزدهمین نمایشگاه الکامپ فارس با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز24: پانزدهمین نمایشگاه الکامپ و سومین نمایشگاه تلکام استان فارس با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ناصر علی سعادت با حضور در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه الکامپ و سومین نمایشگاه تلکام استان فارس که به همت نظام صنفی رایانه‌ای و اتحادیه صنف ماشین‌های اداری استان فارس برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با ابراز خوشحالی از رشد کمی و کیفی این دوره از نمایشگاه، برگزارکنندگان نمایشگاه الکامپ و تلکام استان فارس را مورد تقدیر قرارداد و افزود: موجب افتخار است که چنین رویدادی توسط نهاد مردمی نظام صنفی رایانه‌ای و با همراهی اتحادیه استان برگزارشده است. رشد کمی و کیفی این نمایشگاه نسبت به سال گذشته مشهود است. در سال گذشته این نمایشگاه 2500 متر فضا داشته اما امسال با رشدی قابل‌توجه به 6 هزار متر افزایش‌یافته است. کسب‌وکارهای نوپا در کنار شرکت‌های قدیمی و بزرگ‌تر استان در این نمایشگاه حضور یافتند و تمام این برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌ها ظرف دو ماه به انجام رسیده است. امیدوارم این تلاشها ثمربخش بوده و این نمایشگاه در اقتصاد و صنعت استان فارس تاثیرگذار باشد.

کد مطلب: 31961| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۷ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب