کد مطلب: 31873| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۴ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
الحاق راهداری‌ها به ادارات‌ كل حمل‌ونقل و پایانه‌ها

الحاق راهداری‌ها به ادارات‌ كل حمل‌ونقل و پایانه‌ها

راه و شهرسازي - ایران نیوز24: رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از انتزاع حوزه راهداری از ادارات کل راه و شهرسازی و الحاق به ادارات‌ كل حمل‌ونقل و پایانه‌های سراسر كشور خبرداد و گفت: به‌زودی دستورالعمل تدوین‌شده در این زمینه توسط وزیر راه و شهرسازی به سازمان ابلاغ می‌شود.

داود كشاورزیان در خصوص جزئیات انجام این ادغام گفت: به‌زودی دستورالعمل تدوین‌شده در این زمینه توسط وزیر راه و شهرسازی به سازمان ابلاغ می‌شود كه بر اساس آن پیش‌بینی می‌شود فرآیند نقل‌ و انتقال شامل انتقال كاركنان، تجهیزات، ماشین‌آلات، ساختمان‌ها و بودجه و اعتبارات در مدت یك ماه انجام شود.
براساس اخبار روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای‌، او همچنین با اشاره به فرآیند انجام این طرح اظهارداشت: بهترین روش در این زمینه تدوین و تنظیم اطلاعات مورد نیاز به‌صورت شهرستان به شهرستان هست كه جدول گردآوری‌شده نهایتاً نشان می‌دهد در هر شهرستان چه تغییراتی انجام خواهد شد، ضمنا درزمینهٔ پذیرش نیروها مقرراست با انتقال آن دسته از كاركنانی كه در مورخ ۱/۷/۹۴ در پست فعلی خود مشغول به كار بوده‌اند، موافقت شود.
این آیین‌نامه با تسهیل تأسیس شعبه و نمایندگی به اجرای بهینه طرح همنامی شركت‌های حمل‌ونقل كمك می‌كند و اجرای این طرح زمینه را فراهم می‌کند كه رفته‌رفته به سمت منضبط ساختن فعالیت رانندگان حركت كنیم.

کد مطلب: 31873| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۴ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب