کد مطلب: 31770| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
فرزند شاه بحرین به داعش پیوست

فرزند شاه بحرین به داعش پیوست

بین الملل - ایران نیوز24:برخی رسانه ها از پیوستن «ناصر بن حمد آل خلیفه» پسر چهارم ملک حمد پادشاه بحرین به گروه تروریستی داعش و درخواست وی از پدرش برای بیعت با ابوبکر البغدادی سرکرده این گروهک تروریستی، خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری النجم الثاقب، وی که فرمانده گارد سلطنتی بحرین بوده از طریق مرز ترکیه به سرزمین های تحت کنترل داعش رفته است.ناصر بن حمد در پیامی که خبرگزاری «اعماق» وابسته به گروهک تروریستی داعش منتشر کرده، از بحرینی ها خواسته است با مهاجرت دسته جمعی، به گروه داعش در سوریه و عراق بپیوندد.

اعماق به نقل از این شاهزاده 29ساله بحرینی نوشت، صلیبی های غربی به ویژه آمریکایی ها کشور ما را خراب و منابع طبیعی مان را غارت کردند و آداب و رسوم مان را از بین بردند.وی گفته است، پدرم یک طاغوت دست پرورده آمریکایی هایی است که کوشیده اند خاک بحرین را به پایگاه دریایی خود تبدیل کنند. او از پدرش خواست توبه کرده و با ابوبکر البغدادی سرکرده داعش بیعت کند.این شاهزاده بحرینی، پدرش را فردی ترسو خطاب و خاطرنشان کرده که وی برای نجات تخت و تاج خود به اربابان آمریکایی اش پناه برده و استقلال و حاکمیت کشورمان را به کفار آمریکایی سپرده است.

کد مطلب: 31770| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب